Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Kasa Leon Almanya Fiyat Listesi

valla 140bg lik için sabırsızlanıyorum bide 3kapılısı gelince mükemmel olucak sabırsızlıkla bekliyorum :)

Bu arada teknik verilere baktım biraz da, ya abartmışlar ya da ciddi anlamda iyileştirmeler var. 184 beygirlik bir araba nasıl oluyor da şehir dışında 3,6 lt, şehir içinde 5,3lt litre yakabiliyor anlayan var mı?

arkadaşlar 1.6 dizel style leon asla 52-53 ü geçmeyecektir...taş patlasa 55....bu aracın tipi yine albenili ama golfün içi yine golf...aralarında da 5-6 bin fark kesin olacak idda ediyorum...yenisinin içi de aşırı güzel değil sadece idare eder...

Bu arada teknik verilere baktım biraz da, ya abartmışlar ya da ciddi anlamda iyileştirmeler var. 184 beygirlik bir araba nasıl oluyor da şehir dışında 3,6 lt, şehir içinde 5,3lt litre yakabiliyor anlayan var mı?

Ecomotive özelliğiyle alakalı olsa gerek.Buarada 1.8tsi 180hp gelirmi acaba Türkiyeye yakıt tüketimi düşük gibi geldi gerçekten

Araba bugün katologa baktığımda resmen ibizanın aynısı olarak gözüktü gözüme. LED farlar sadece FR ile geliyor bu arada. Style opsiyonunda yok..

Bu ne Cacık Bu Ne Lahana Turşusu... begenmedim ben..

Araba bugün katologa baktığımda resmen ibizanın aynısı olarak gözüktü gözüme. LED farlar sadece FR ile geliyor bu arada. Style opsiyonunda yok..

arkadaşlar 1.6 105 liklere ecomotiv i standart yapmışlar 3.3 ş.arası süper ya!!!!led farlar standart sanırım???

Katalogda Style donanimindan itibaren alinabilecegi yaziyor.

Die Voll-LED-Scheinwerfer und LED-Rückleuchten des neuenSEAT Leon gewährleisten eine effizientere Ausleuchtung derFahrbahn. Sie sind heller, langlebiger und sparsamer – undsorgen so für das Plus an Sicherheit, Wirtschaftlichkeit undDesign.*
*Optional ab Ausstattungsvariante Style erhältlich.

Katalogda Style donanimindan itibaren alinabilecegi yaziyor.

Die Voll-LED-Scheinwerfer und LED-Rückleuchten des neuenSEAT Leon gewährleisten eine effizientere Ausleuchtung derFahrbahn. Sie sind heller, langlebiger und sparsamer – undsorgen so für das Plus an Sicherheit, Wirtschaftlichkeit undDesign.*
*Optional ab Ausstattungsvariante Style erhältlich.
opsiyonel ama.:(

Geri
Üst Alt