Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni jetta hakkındaki yorumum ilk 59'a girmiş :))

Anasını satıyım düzelticem diye kendi msjıma alıntı yaptım yaa:D

O zamanlar yaşımın daha küçük olmasındanmıydı neydi tam bilmiyorum ama bora nın ilk çıktığı zamanlarda ki süksesini havasını dışarıdan gelen düşünceleri hatırlıyorum da ben hiçbir jetta için böyle konuşulduğunu görmedim bora bi başkaydı ya eniştemin aldığını duyduğum gün koşa koşa halamlara gidip akşama kadar işten gelmesini beklemiştim... Keza o zamanlardaki passatlarda öyleydi passat denildi mi millet duraksıyordu arabadan inene imrenerek bakılıyordu şimdi filo gibi doldular kaliteli mi kaliteli ama ruh albeni saygı kalmadı o kadar... Ki birçok araç için durum böyle bence
o zamanlardaki golfle bora civatasına kadar aynı araçlar yanlız son kasa jetta ile golf arasdnda mekanik bağ eskisinden çok daha az.

o zamanlardaki golfle bora civatasına kadar aynı araçlar yanlız son kasa jetta ile golf arasdnda mekanik bağ eskisinden çok daha az.

Dış karoser bakımından bora ile golf 4 bir önceki jetta ile golf 5 kadar benzemiyorlardı birbirlerine ki söylemek istediğim benzeyip benzememesi değil bora kadar damga vuran bir araç olmamasıydı... Ben öyle hissediyorum en azından bu arada bende karşıyım bir firmanın ticarisinden başlayıp üst segmentine kadar alıntılardan ziyade böyle benzemelerine... Tabiki ticariside süperlüksüde markanın imajını karakterini yansıtabilmeli logo gizlendiğinde misal evet bu bir vw denmeli ama direk yüz kopyalayarak olmamalı diye düşünüyorum...

olay benzeme falan değil.bora varken pazarda bu kadar rakibi yoktu artk rakipler seçenekler daha fazla.

Yeni Jettayı bende beğendim bence gayet başarılı olmuş..

olay benzeme falan değil.bora varken pazarda bu kadar rakibi yoktu artk rakipler seçenekler daha fazla.

Cruze dışında şimdi olan rakiplerinin neredeyse hepsi zaten vardı yine... benim demek istediğim jettanın satmaması değil ki boradan daha az sattığını düşünmüyorum her tarafta jetta var zaten söylemek istediğim bakış açısının daha farklı olmasıydı boraya karşı... Ben böyle düşünüyorum

Bu arada jettayı bende beğendim

Slogan gibi yorum yapmışsın Alper sende yani;ilk 59 değil ilk 10 a girer bu söz :))

teşekkür ederim. olur mu olur, bir de bakmışız jettanın sloganında benim yorumumu kullanmışlar. ilk 10'a girerse bi hafta sonu kullanmam için jetta vereceklemiş:)

bugün Doğuş'tan aradılar, ilk 10 a girmiş yorumum. :D

Geri
Üst Alt