Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni jantlar

beyaza boyayıp takmayacakmıısn o jantları:) cok kararsın hocam ya bence almışken beyaz yapıp biraz onu biraz bunu kullanabilirdin:)

mehmet abi bence siyah boya araci cok bogacaktir. aracin zaten koyu renk ve siyaha pek uyan renk degil bence. o yuzden beyaz daha mantikli olacaktir. fakat bana kalsa ben o renk aracta gri jant kullanirdim.

bu arada 225 taban kullaninca tabi yol tutusun artar ve genisleyen yanak olcusu sana mutlak konfor ve hafiflik getirecektir. bu jantlari takmak icin almadin mi mehmet abi? tak o zaman :)

yok arkadaşlar takmayacam 15 jantları. yarın bigün sac jant bulursam onları takacam. 17" jantlara yeni lastiklerimi taktım bugün. 215-45-17 kumho.

İşine karışmak gibi olmasın Mehmet abi yanlış anlama ama ben olsam taktırmazdım hem görüntü bozulacak hemde aracının yol tutuşu zayıflayacak ama yinede karar senin

İşine karışmak gibi olmasın Mehmet abi yanlış anlama ama ben olsam taktırmazdım hem görüntü bozulacak hemde aracının yol tutuşu zayıflayacak ama yinede karar senin

neyi taktırmazdın? lastiğimi jantımı:confused::confused::D

---------- Post added at 03:11 ---------- Previous post was at 03:11 ----------

herşey birbirine karıştı :D:D

yok ömer takmıyorum zaten vaz geçtim. bu arada işine karışmak ne demek. sizin düşüncelerinize değer veriyorum ki burda konu açtım.:):):)
Genelde sanane kardeşim ne yapcağımı sana mı sorcam sen ne karışıyorsun gibi tepki verenler olabiliyor o yüzden dedim :) sonucunda yine ben kötü olmayayımda :D

Mehmet abi takıp denemeden satıyosun ya jantları.. :D :D

Geri
Üst Alt