Yeni Jantlarım | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Yeni Jantlarım

nri7

Kayıtlı Üye
Bugün gidip jantları aldım hep aklımda bu ya da A5 jantı vardı bunu tercih ettim pek de beklediğim gibi iyi durmadı siyaha boyatma fikrim var belki o zaman biraz iyi olur bakalım artık. Bu jantdan düşünen varsa sizin içinde paylaşmak istedim

ESY

Kayıtlı Üye
çok iyi olmuş forumdan bi arkadaşımız merak ediyordu bu jantların leonda nasıl duracağını =) ayrıca gayet şık canını sıkcağın bi durum yok..ve siyaha boyatırsan (benim fikrim) süper durur yan aynalarda siyah uyumlu güzel olur yani ;) :eek:key:

37fbli

Kayıtlı Üye
çok yakışmış siyah daha güzel durur :D jant ına taş değmesin...

ESY

Kayıtlı Üye
çok yakışmış siyah daha güzel durur :D jant ına taş değmesin...
hahaha +1 taş deymesin güzel miş =)) amin amin güle güle kullan kardesım ınsallah :) ama siyaha boyat yani emin ol için rahatlıcaktır. bide ne kadar verdin bu jantlara lastik hariç fiatı ?

nri7

Kayıtlı Üye
çok iyi olmuş forumdan bi arkadaşımız merak ediyordu bu jantların leonda nasıl duracağını =) ayrıca gayet şık canını sıkcağın bi durum yok..ve siyaha boyatırsan (benim fikrim) süper durur yan aynalarda siyah uyumlu güzel olur yani ;) :eek:key:
eyvallah :) en yakın zamanda boyatacam

ESY

Kayıtlı Üye
normal yani =) teşekkürler .. bende düşünüodum bi ara bu jantları takmayı da nasıl duracağı açısından bi fikir sahibi değildim güvenemedim ama böyle güzel olacağını tahmin etmedim sportif bi görünüm katmış..tekrar söylüyorum siyahı can yakar =)

LeonRider

Kayıtlı Üye
bence siyaha boyatma böyle kalsın güzel durmuş Allah kaza bela vermesin........