Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Jantlarım

KARDESIM ONCELIKLE HAYIRLI OLSUN IYI GUNLERDE KULLlan ama bu aldıgın jantın gercek görüntüsü bu digil yanı glf r alsaydın direk daha güzel dururdu dıye düşünüyorum yusufun jantları yanı ama bunlarda güzel olmus iyi günlerde kullan...

KARDESIM ONCELIKLE HAYIRLI OLSUN IYI GUNLERDE KULLlan ama bu aldıgın jantın gercek görüntüsü bu digil yanı glf r alsaydın direk daha güzel dururdu dıye düşünüyorum yusufun jantları yanı ama bunlarda güzel olmus iyi günlerde kullan...

eyvallah. Evet öyle oldu bende dıştan görünce öle zannettim takıldıktan sonra fark ettim o yüzden içime sinmedi zaten sana ulaşmaya çalışmıştım 2-3 hafta önce de geri dönmedin. Sen de var mı golf R?

Güzel olmuş iyi günlerde kullan abi..Bende bunlarla S5 jantları arasında gidip geliyorum..Bu arada jantlar 17 mi ?

sadece jant yay olunca yarım kalıyor, tamponlara da el atman lazım artık...

Geri
Üst Alt