Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni ibiza sipariş

sahmet1988

Kayıtlı Üye
selamü aleyküm bugüm istanbul maslak doguş otoda 1.0 tsi 95 hp style paket verdik kaporasını yolladık. agustos ayı sonunda gelecek olan partinin içinde arabamızı alacaz kısmetse inşallah. yanlız ilk defa bu sekılde araba sıfır alıyorum. müşteri temsilcisi ile görüşmemiz sadece araba rengi ve hangi motor oldugu sordu, şimdi ben arabama muhtemelen 8 ınc ekran olmayacak ve jant opsıyonu ekletmek ıstıyorum. bu nasıl olacak en çok bunu merak edıyorum ıstedıgım şekil olmazsa bır 2 3 ay yenı gelecek arabalarımı beklemek zorundayım tekrar sıparısmı alcaklar...tecrubelı abılerım kardeslerım lutfen yardım...

bugünkü görüşmemde bana gelecek 30 küsür style araba var dedi muhtemelen araçlar çıkmış olabilir veya bir haftaya fiyatlar açıklanacak demişti acaba ondan sonra bize dönüş yapılır mı ??

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bence biran önce eklemeleri yapın üretim aşamasına girince ekstralar uygulanmıyor

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

selamü aleyküm abi
şu şekilde düşündüm araçlar gelsin bakayım eger style donanımı hoşuma gitmezse hakkımdan vazgeçip tekrar bir araç opsiyonlarım artık kışa dogru alırız onuda geç olsun güç olmasın...en mantıklısı bu diye düşündüm.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Hayirli olsun . Bende arac alim arifesindeyim. Yeni ibizanin fiyati bekliyorrum;)

selamü aleyküm bugüm istanbul maslak doguş otoda 1.0 tsi 95 hp style paket verdik kaporasını yolladık. agustos ayı sonunda gelecek olan partinin içinde arabamızı alacaz kısmetse inşallah. yanlız ilk defa bu sekılde araba sıfır alıyorum. müşteri temsilcisi ile görüşmemiz sadece araba rengi ve hangi motor oldugu sordu, şimdi ben arabama muhtemelen 8 ınc ekran olmayacak ve jant opsıyonu ekletmek ıstıyorum. bu nasıl olacak en çok bunu merak edıyorum ıstedıgım şekil olmazsa bır 2 3 ay yenı gelecek arabalarımı beklemek zorundayım tekrar sıparısmı alcaklar...tecrubelı abılerım kardeslerım lutfen yardım...

Şimdiden hayırlı olsun bu arada aracınız 95 değil 110 beygir

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt