Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

yeni ibiza kışlık lastik!!!

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında HAKANAY tarafından paylaşıldı.

1. HAKANAY

HAKANAY SCW Üyesi

34
    5
    8
    slm arkadaşlar ben de aranıza yeni katıldım.ibiza 1.2 tsı dsg aldım.yakıt konusunda çok memnunum.4.5 lt civarı yakıyor şimdilik aracım sıfır.yalnız bişey sorcam sıfır lastik aldım kışlık, kar yagınca mı takmam lazım sıfır lastigi yoksa biraz aşınması için erken mi takayım?

2. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Aşınmasına Gerek Yok Adı Üstünde Kışlık Lastik.. Ama Karıda bekleme, Şimdi Erzuruma Soguk Soguk Yagmurlar başlamıştır Doluyla Karışık.. Ama o tarfta bi alışkanlıktır iyi bilirim kar yere düşmeden kışlık lastik takmaz kimse:)

3. altıpatlar

altıpatlar SCW Üyesi

11.344
    2.113
    113
    kışlık tipi kar lastiklerinin en ideal kullanım zamanı havanın +7 derecenin altına düştüğü zamandır...
    çünkü bu dereceden sonra havanın soğukluğuyla yazlık lastikler sertleşir tutunmazlar kış tipi lastikler sadece kar da değil
    soğuk kuru yağışsız havalarda da yol tutuşunu kaybetmez tabi yaza doğruda hava sıcaklığı artıncada kışlık lastikler sıcakta erime yapar sıcaklığa göre lastik değişimi yapmak en mantıklısıdır...

Bunu beğendi. Çöllü bunu beğendi.
  4. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    sizi öncelikle Üyelerimiz bölümünden tanıyalım. ondan sonra bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olacaktır

Bunu beğendi. Çöllü bunu beğendi.
  5. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    + 1500

6. mehmetsatir

mehmetsatir SCW Üyesi

86
    43
    18
    Bence kış lastiğini hemen taktır, kar düştüğünde saatlerce lastikçide sıra beklersin.

Sayfayı Paylaş