Yeni Galata Köprüsü Trafiğe Kapanacak | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Yeni Galata Köprüsü Trafiğe Kapanacak

Konu, 'Yurttan Haberler' kısmında biLaL tarafından paylaşıldı.

 1. biLaL

  biLaL
  SCW ÜYESİ

  Mesajlar:
  1.581
  Beğenileri:
  110
  Ödül Puanları:
  63
  Yeni Galata Köprüsü'nde baskül köprünün mesnet, kiriş ve kilitlerinin yağlanması çalışması ile köprünün deniz trafiğine açılma işlemi nedeniyle köprünün trafiğe kapatılacağı bildirildi.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamada İstanbul Büyükşehir Belediyesi – Deniz Hizmetleri Müdürlüğü tarafından Yeni Galata Köprüsü'nde baskül köprünün mesnet, kiriş ve kilitlerinin yağlanması çalışması ile köprünün deniz trafiğine açılma işlemi yapılacağı bildirildi.

  Açıklamada bu nedenle Yeni Galata Köprüsü'nün 13.01.2011 Çarşamba’yı Perşembe’ye bağlayan gece saat 02.00 – 04.30 saatleri arasında araç ve yaya trafiğine tamamen kapanacağı belirtildi.

  Açıklamada Yeni Galata Köprüsü’nü kullanacak olan araçların yukarıda belirtilmiş olan tarihte 02.00 - 03.30 saatleri arasında Atatürk Köprüsü’nü kullanmaları, 03.30 – 04.30 saatleri arasında ise her iki köprü de deniz trafiğine açık olacağından Haliç Köprüsü’nü kullanmaları gerektiği kaydedildi.
   

Sayfayı Paylaş