Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni doğmuş bebeğin günlüğü

KAPTAN

Forumdan Uzaklaştırıldı
1. günböylesi kötü bir başlangıç beklemiyordum.oha hortumumu bile kesmişler! memediye, süt diye birsey varmış. nerden nasıl bulunur bu ya? hayattan daha 1.günden soğutacaklar beni.
2. günmeme buldum ama bundan süt gelmiyor, emiyorum allah emiyorum, tık yok, sütbaşka yerde mi? neyse biraz daha emdim geldi, fazla abaninca meme sahibikişilik bağırdı, ne bağrıyosun açım ben! çok yalnızım be günlük. hayır bişideğil içerdeyken de yalnızdım ama yediğim önümde yemediğim arkamdaydı enazından, bak yine aklıma geldi, hortumu bile kestiler yaa!uykum geldi yine. zzzzz!
3. günmemeyi sevdim, bu dünyadaki tek dostlarım bu iki meme. iyi ki varsınız.
4. günbugün bir sürü olaylar oldu, gürültü yaptılar, baska biryerlere gittikgaliba. memeden ayrılınca bağırıyorum geri geliyor, sonra uyuyorum,uyanıyorum bir bakıyorum meme yok, neyse ama tekrar bağrınca geri geliyornasılsa. s.çmak da zevkliymiş be, eskiden yapamıyordum.
5. günbugün 15 kez kaka yaptım, rekorumu geliştirmeliyim. dikkat ettim de heryaptğımda temizliyorlar, bunu sevdim. dikkatimi çeken bir noktada şu ki,amma koca kafalıyım be arkadaş, ağır mı ağır tutamıyorum şerefsizim, pat oyana, pat bu yana, dikkat etseler bari de çatlatmasak daha ilk günden.
6. günavucuma ne verseler hemen tutuyorum, tik gibi birşey, maalesef farkettiler,herkes parmağıını veriyor avucuma, mecburen tutuyorum, alemin maymunu oldumiyi mi?bu arada ne çok uyuyorum ya arkadaş, atamadım şu yorgunluğu, daha çok sütiçeyim en iyisi. hayır içtikçe de yoruluyorum o da ayrı, nerde o eskigünler, hortumdan geliyordu ne güzel, şimdi em allah em, bak yine aklımageldi, şerefsizler kesti hortumu yaa.
7. günbi kutunun içine girdim, sarılık mı ne ondanmış. yine uykum geldi.
8. günbiraz daha iyi hissetim kendimi, daha çok süt içiyorum artık. kaka yapmaişini de tam alt açma anına denk getiriyorum ki etraf pislensin, eziyetolsun. naapayım ama alt açıkken daha rahat roketleyebiliyorum. kakayaparken başka birşey daha yapıyorum galiba, anlamaya çalışacağım bakalım.
9. günçok fena hıçkırık tutuyor, geçsin diye nefesimi tutayım dedim onu dabeceremedim, neyse ki süt içince geçiyor. bu süt her derde devaymış, bugünbunu gördüm.
10. günsütten başka birşeyler verdiler, var ya, yeter artık be, tam alışıyordumyine dayadılar başka birşey, hayret bişi ya, vitaminmiyiş neymiş.bu arada memelerin arasından dün gördüğüm lavuk gündüzleri piyasada yokakşamları geliyor sadece, hadi bakalım hayırlısı.
11. günal işte, başladı yine bir arıza. sütten sonra çok feci karnım ağrıyor,böyle gaz gibi bişi, eğilip bükülüyorum, binbir şekile giriyorumçıkaracağım diye. sırtımı falan sıvazlayın bari be kardeşim.
12. günbütün gün gazdan kıvrandım arkadaş ya, bela oldu başıma, yaygarayı bastımben de. uyutmadım, diktim bunları da hazır asker. sonra bir saldım kievlere şenlik, akabinde uyudum hemen gerisini hatırlamıyorum
13. günannemin suratına s.çtım. tamam utandım biraz da insan bebeği g.tünden öpermi yaa. ayıp oldu di mi? naapıım abi, neyse fazla kızmadı herhalde.
14. günanneme kırmızı renkli birşeyler içiriyorlar, o zaman süt daha bi randımanlıoluyor sanki, böyle tadıda hoşuma gidiyor, şu memelere bir rating aletitaksalar da hangisini sevip hangisini sevmediğimi söyleyebilsem.
15. güntopuktan kan alıp duruyorlar, metin olayım çok ağlamayayım diyorum amacanım yandı be arkadaş, hayır ondan sonra da hemen süt verincesakinliyorum, kızgınlığım geçiyor, ağız tadıyla asabiyet yaptrmıyorlar, şumemelere karşı biraz daha dikbaşlı durabilsem.
16. günşu memeleri çok sevdiğimi bir kez daha anladım, çok seviyorum onları,onlardan ayrılınca içimi bir huzursuzluk kaplıyor, en iyisi onlardanuzaklaştığım anda yaygarayı basayım ben. bugün benden biraz büyük birigeldi yanıma, sevme amaçlı olsa gerek bir geçirdi başım dönüyo hala.sonradan öğrendim kuzenmiş, neyse yazdım kenara intikam alınacak.
17. günetrafı daha net seçer oldum, ama el ve ayak koordinasyonu hala zayıf,memeyi kavrayabiliyorum ancak. bir de bu eller ve ayaklar bana mı ait tamolarak emin değilim, sallyorum öyle, zevkli birşey. yüze ve gözlere dikkatetmem lazım ama, tırnaklar tehlikeli. diğer yandan annem bugün onlarıkesmeye çalıştı ama huysuzluk ettim, etmeseydim daha iyi olacaktı galiba,bak çizdik tam gözün altını yine.
18. günelime torbalar taktılar, kafaya çarpınca artık acıtmıyor, yara bere deyapmıyor. sanırım onlar da beni seviyor, iyiliğimi düşünüyorlar. aslındahala çıktığım yeri özlüyorum, geri girme imkanım olmaz mı acaba?
19. gunnihayet o adamin neden eve sadece akşamlari geldigini anladim megerse banave anneme bakmak icin gunduz calişiyomuş..aferin gozume girdi şimdi bak!..
20. güntabii ya, annemin karnındayken de duyuyordum o adamın sesini sık sık.ona dailgi alaka gösterdim, bağırdığımda bazen o alıyor beni kucağına, memevardır diye saldırdım ama vermedi. bir ara meme açıkken kıstırdım ama emmeolayından bir randıman alabilmiş değilim, meme yüzeyi bayağı birfarklı.bizaman sonra yine denicem.

teşekkürler yılmaz abi :)

üşenmedim ve okudum yılmaz abi süpermiş :) :)

bunu başka bi yerde daha okumuştum çok güzel teşekkürler....

bu tarz şeyler bu ara ilgimi çekiyo sonuna kadar okudum :eek:

Geri
Üst Alt