Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni aracimdan ilk resimler

coiller takıldı .. araç kirliydi o yüzden daha tam çekmedim ama görüntü şöyle bişey

Eyvallah tesekkurler

Bu da gunduz cekilmis bi resim

1333438081963.jpg

MAŞALLAH Allah kaza bela vermesin inşallah çok güzel:eek:key:

Custom Eksoz yapildi, eksoz baslari degistirildi, difuzor takildi

Sirada Dr.Ecu yazilim var

Son hali :

1335458291056.jpg

1335458348240.jpg

1335458481154.jpg

hayırlı olsun maşallah çok güzel aynı araçdan bendede mevcut arabayı düşürmek istiyorum ama kafam çok karışık yay takayım direk paraya kıyayım coil mi takayım diyorum yayda aracın amartüsörleri zaten çok sert aracın 3,5 düşürmediğini görüyorum aracınızın ilk resmlerdeki basık halinide çok beğendim tam istediğim gibi tabi coiller dahada bi güzel olmuş şimdi siz ikisinide kullanmış biri olarak bana ne marka yay önerirsiniz coil de ise takışken iyi bişey takayım diyorum iyi malda iyi para coil olarak ne kullanıyorsunuz kaça buldunuz yardımcı olursanız sevinirim

Tesekkurler oncelikle :) araci yayli hic kullanmadim orjinal yaylariyla bir sure kullandim yol tutusu beni tatmin etmedigi icin coil de karar kildim.

Bi arkadasim aracini satiyordu ve onun coillerini aldim. 2900 lira gibi bi fiyati vardi HR marka.

Suande hem goruntu hem yol tutusu on numara oldu 200-220 ile makasa giriyorum savurma yok.

2011 model aracimda bu denli kotu yol tutusu yoktu. 2012 modellerde genel olarak bi sertlik ve tutus problemi var. Eger araciniz 2012 model ise coil kesinlikle tavsiye ederim.

Tabi ya yakışır :) Maşallah güle güle kullan kardeşim

Geri
Üst Alt