Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Yeni aracım İBİZA 1.2 TSİ Fotoğraflar...

Konu, 'Fotoğraf' kısmında twona tarafından paylaşıldı.

1. twona

twona SCW Üyesi

38
    8
    8
    Yeni aldığım aracımın resimlerini beğeninize sunuyorum.Aracım için 3cm VOGTLAND yada EİBACH çıkma yay arıyorum bilgisi olan yada satmak isteyen bana pm ile ulaşabilir...[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. leeveent

leeveent SCW Üyesi

1.117
    208
    63
    hayırlı olsun güle güle kullanın...Allah kaza bela vermesin..

3. JoSepHH23

JoSepHH23 SCW Üyesi

2.382
    138
    63
    Masallah bu jantlar guzel olmus bu aracada bendede vardı bıraz pısmanım sattgıma :) ama 3 yay hıc guzel dusurmez bu jant anca 5 lıkle guzel duser davlumbazla lastık arasında yer kalmaz doldurr o zman sper durur bence

4. GeniuS

GeniuS SCW Üyesi

793
    297
    63
    ibizalarda uc degil yusufcum orjınalınde 4cm eıbach lar onun ıcın cok guzel duser özelllıklede pro kıt polo gtı yayı takarsan super olur hep suspansıyonu hemde görunusu

5. toyyerbugra

toyyerbugra SCW Üyesi

1.707
    144
    63
    maşallah

6. twona

twona SCW Üyesi

38
    8
    8
    aslında yay konusunda kararsızım. daha önce c2 de kullandığım vogtland dan çok menundum. çok yumuşak bir yay, konforda pek kayıp olmuyor. eibach biraz daha sert bir yay. vogtland ve eibach da ibiza yayları dizel ve benzinli olarak ikiye ayrılıyor. dizel olanlar için üretilen yaylarda ön biraz havada kalıyormuş, çünkü dizel motorlar daha ağır olduğu için ön yaylar sert. benzinli modellerde motor hafif olduğu için çok düşürmüyor yani alacak olanlar buna dikkat etsin yani araçları benzinli model ise benzinli olduğunu belirtsinler...

7. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    güle güle çiziksiz kazasız kullanırsın inşallah

8. E_G_E

E_G_E SCW Üyesi

1.183
    133
    63
    Maşallah araç mükemmel kazasız belasız ayrıca jantlar çok güzel olmuş :eek:key:

9. Mus+

Mus+ SCW Üyesi

1.849
    204
    63
    Maşallah, güle güle kazasız belasız kullan...

10. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Hayırlı olsun,güle güle kullan...

Sayfayı Paylaş