Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni aracım Golf 7 act

Hayirli olsun, masallah. Allah kaza bela vermesin. Yakit tuketimi cok iyi gercekten.
Gecen hafta aracim babamdaydi, yeni benzili dsg toledo kiraladim. O da benzer degerler verdi. Dizel isini iyiden iyiye sorgulamaya basladim. Gerci yeni dizellerde de start stop'dan dolayi biraz daha dustu tuketim.
Sonuc olarak seytan ver dizel dsg'yi al yeni kasa fr'i diyo :)

Ah o şeytan yok mu... Arabanın borcunu bitirdim şimdi aklımdan çıkmıyor..
Uymayalım bence :D

Yeni kasa fr lar da act motor olucakmış ve 150 hp olucakmış aracınızın yakıt ve perfomansı hakkında bilgi verirseniz sevinirim

Sent from my iPhone using Tapatalk

valla şansın açılmış o zaman...
aracın maşallahı var. allah kazasız belasız. güle güle güzel günlerde kullanmayı nasip etsin...

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim daha iyisi sizlerin olsun.
Yeni kasa fr lar da act motor olucakmış ve 150 hp olucakmış aracınızın yakıt ve perfomansı hakkında bilgi verirseniz sevinirim
Sent from my iPhone using Tapatalk

Depoyu fulledim ortalama kullanımla 712 km yol yaptım performansından memnunum bu da küçük bi video performansı hakkında bilgi verir belki

Geri
Üst Alt