Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni araç için önerilerinizi almak istiyorum..

Volkanın oraya Kolumana C serisi bakmaya gideceğim şimdi onada bakıp öyle net karar vereceğim.

abi C180 sakın düşünme bile ççok üzülürsün en iyisi c220 oda çok pahalı c180 inanılmaz yakkan ve hiç tatmin edici bi araç değil.... Alan birçok insan çok pişman 2 arkadaşımda var ikiside illallah etmiş durumda.....

Bu 7 iler gtronik serhatim yakit konusunda dehset degil:) bakalim artik

yeni aracınız hyırlı olsun, kazasız belasız kullanmanız dileğiyle :)

abi C180 sakın düşünme bile ççok üzülürsün en iyisi c220 oda çok pahalı c180 inanılmaz yakkan ve hiç tatmin edici bi araç değil.... Alan birçok insan çok pişman 2 arkadaşımda var ikiside illallah etmiş durumda.....

şu araçları alıp da şu yorumu yapan akıla hastayım ya..hiç mi test sürüşü yapmamış aracı alırken,hiç mi araştırmamış hepsinden önemlisi kime göre neye göre çok yakıyormuş?
1.6 litre otomatik vites benzinli araçlarla 10-11 litre civarında gezinen yakıt tüketimine karşılık 156 beygiri ve o güvenliği veren,1 litre daha az yakabilen başka araç bulursa haber versin bizde alalım serhat abi.

ha aynı fiyat çerçevesinde kumaş koltuk sadece arka park sensörü veren kasası sene sonunda değişecek 3 serisi dizel de alınır evet, fiyat odaklı bakarsan tabi ki böyle..ama elma armut kıyaslaması yapıp benzin dizel karşılaştırmak cahilce olur.klasik türk tüketicisi gelip aynı fiyata bmw 320d de var diyor da showroom'a girince..sıklıkla karşılaştığımız bir durum.

1.8turbo 7G-Tronic plus sistemli direkt enjeksiyonlu yakıt püskürtme sistemiyle yeni C 180 çok devirli kullanımlarda 10 litre civarını buluyor, 9 litre normal değer diyebilirim full şehir içi için..156 beygir turbo 7 ileri , 1.vitesten itibaren kitleme yapan tork konvertörlü bir otomatik şanzımandan hala tat alamayacak standart otomobil kullanıcısı varsa, ne aradığını bilmiyor demektir.Eğer bu araca da hala kötü diyorsa gitsin bentley baksın derim.

peşin indirimide vardı galiba dimi volkon

Serhat ım bodruma ındım ve ınanırmısın 7.2 lıtre ortalama ıle !!! sehır ıcınde yaksın yaksın en fazla 11 lıtreyı buluyor oda sıkıstırırsak dıger konya gelırsek yenı kasalarda soylendıgı gıbı cok farklı bır sanzuman var uzun yolda yakıtı dusuruyor ve kısa vıtes oranları ıle kalkıstada faydası var dıye bılıyorum !!! hayırlı olsun gokhan abı plaka onundekı plastık sıyahsa mutlaka govde rengı yaptır

hayırlı olsun, çok güzel bir araç valla, kazasız belasız...

Geri
Üst Alt