Yeni aracım İBİZA 1.2 TSİ Fotoğraflar... | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Yeni aracım İBİZA 1.2 TSİ Fotoğraflar...

twona

Kayıtlı Üye
Yeni aldığım aracımın resimlerini beğeninize sunuyorum.Aracım için 3cm VOGTLAND yada EİBACH çıkma yay arıyorum bilgisi olan yada satmak isteyen bana pm ile ulaşabilir...

leeveent

Kayıtlı Üye
hayırlı olsun güle güle kullanın...Allah kaza bela vermesin..

JoSepHH23

Kayıtlı Üye
Masallah bu jantlar guzel olmus bu aracada bendede vardı bıraz pısmanım sattgıma :) ama 3 yay hıc guzel dusurmez bu jant anca 5 lıkle guzel duser davlumbazla lastık arasında yer kalmaz doldurr o zman sper durur bence

GeniuS

Kayıtlı Üye
ibizalarda uc degil yusufcum orjınalınde 4cm eıbach lar onun ıcın cok guzel duser özelllıklede pro kıt polo gtı yayı takarsan super olur hep suspansıyonu hemde görunusu

twona

Kayıtlı Üye
aslında yay konusunda kararsızım. daha önce c2 de kullandığım vogtland dan çok menundum. çok yumuşak bir yay, konforda pek kayıp olmuyor. eibach biraz daha sert bir yay. vogtland ve eibach da ibiza yayları dizel ve benzinli olarak ikiye ayrılıyor. dizel olanlar için üretilen yaylarda ön biraz havada kalıyormuş, çünkü dizel motorlar daha ağır olduğu için ön yaylar sert. benzinli modellerde motor hafif olduğu için çok düşürmüyor yani alacak olanlar buna dikkat etsin yani araçları benzinli model ise benzinli olduğunu belirtsinler...

YEKTA

Kayıtlı Üye
güle güle çiziksiz kazasız kullanırsın inşallah

E_G_E

Kayıtlı Üye
Maşallah araç mükemmel kazasız belasız ayrıca jantlar çok güzel olmuş :eek:key:

Mus+

Kayıtlı Üye
Maşallah, güle güle kazasız belasız kullan...

Üst Alt