Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Aracımız 5F Leon 1.6 TDI DSG İle Devam

Fırat hayırlı uğurlu olsun. Kazasız, belasız, güzel günlerde kullan inşallah. Benim araba aklımdaki fiyata gitseydi bunun kırmızısı yoldaydı onu alacaktım. Hatta yanlış hatırlamıyorsam iç led paketi de vardı :)

Vaziyet okul bitene kadar MK2 ile devam şeklinde duruyor. İşe falan başlarsam direkt değiştiririm ama :D

fırat arayan ceyhun abiydi hayırlı olsun demek için aramış şebekelerden dolayı konuşma kesilmiş galiba

hayırlı ugurlu olsun , bu araçtan arkadaşıma da bakıyoruz toplam maliyet ne kadar acaba ? Ekstralarıyla beraber.

Fırat abi senden bir şey rica ediyorum senin modelin yani 1.6 dsg nin gaz ve fren pedalları nasıl abi fotoğraf paylaşır mısın lütfen :)

Fırat kardeşim, 1001 kere Maşallah diyorum... Turnayı gözünden vurdun...TDI hariç benim hayal ettiğim donanımı almışsın... Led far sunroof bir başka yapıyor aracı gerçekten... Jantlarda on numara... tekrar maşallah hiçbir eksik yok... Kazasız belasız keyifli sürüşler diliyorum... izlenimlerini 4 gözle bekliyoruz...

Fırat hayırlı uğurlu olsun. Kazasız, belasız, güzel günlerde kullan inşallah. Benim araba aklımdaki fiyata gitseydi bunun kırmızısı yoldaydı onu alacaktım. Hatta yanlış hatırlamıyorsam iç led paketi de vardı :)

Vaziyet okul bitene kadar MK2 ile devam şeklinde duruyor. İşe falan başlarsam direkt değiştiririm ama :D

Eyvallah sağolasın Çağrı. Aynısının kırmızısıda geliyordu, bende kırmızı düşünüyordum ama sonradan vazgeçtim, bakımı zor olacak tozu pisliği gösterecek diye. Zaten duramıyorum temizliğiydi bilmem neyiydi uğraşıyorum birde kırmızı olsa offf arabadan zaman kalmazdı :D
Aslında Adapazarındaki bayiye bunun aynısı ama nevada beyazı geliyordu telefon kargaşası falan derken o araç için birisi kapora vermiş ne yazık ki..

fırat arayan ceyhun abiydi hayırlı olsun demek için aramış şebekelerden dolayı konuşma kesilmiş galiba

Ceyhun abiyede teşekkür ediyorum, müsait bir zamanda uğrayacağım yanınıza. Selamlar..

hayırlı ugurlu olsun , bu araçtan arkadaşıma da bakıyoruz toplam maliyet ne kadar acaba ? Ekstralarıyla beraber.

Teşekkür ederim, aracın liste fiyatı 67.350TL bu paketler ile. Ben babaanemin raporundan dolayı ÖTVsiz aldım. Her bayinin yaptığı gibi küçük bir miktarda indirim oldu tabiki.

Fırat abi senden bir şey rica ediyorum senin modelin yani 1.6 dsg nin gaz ve fren pedalları nasıl abi fotoğraf paylaşır mısın lütfen :)

Zamanım olmadı ama müsait bir zamanda detaylı fotoğraf paylaşıp zamanla araç ile ilgili yorumlarımı paylaşırım mutlaka.

ÖTVsiz nasil oluyo ne raporu ki o ??

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eyvallah sağolasın Çağrı. Aynısının kırmızısıda geliyordu, bende kırmızı düşünüyordum ama sonradan vazgeçtim, bakımı zor olacak tozu pisliği gösterecek diye. Zaten duramıyorum temizliğiydi bilmem neyiydi uğraşıyorum birde kırmızı olsa offf arabadan zaman kalmazdı :D
Aslında Adapazarındaki bayiye bunun aynısı ama nevada beyazı geliyordu telefon kargaşası falan derken o araç için birisi kapora vermiş ne yazık ki..

Aynı şeyden çekiniyorum ben de hala. O değil de APP plaka lazım mı hacı? :D

Aynı şeyden çekiniyorum ben de hala. O değil de APP plaka lazım mı hacı? :D

Valla hoca bende APP alsammı almasammı diye düşünürken bir sürü alacaklarım var plakayada para vermeyelim dedim :D
Plakaları monte etmedim hala camda geziyordum. Geçen senede öyle yapıp plakaları kendim kalınlaştırmıştım.
Bugünde bir tanesine zaman ayırıp komple kağıt bant ile kaplayıp sadece harf ve rakamların olduğu yeri daha kalın şekilde maket pıçağı ile kestim siyah sprey ile boyadım :D Biraz fazla kalın yaptım gibi diğerini daha ince yapacam, paylaşırım onuda :)

Geri
Üst Alt