Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yemeksiz Gaziantep Cuma Buluşması :)

evt cordoba güzel..biz de bi güzel ıslandık..

sırf yemek yememek için kendinizi sokaklara mı attınız ne işiniz var yahu yağmur altında.. :D :D

hiç sorma..saati yeri verdik evden çıktık ..gitmeden iki dürüm yiyeleim dedik..kuşbaşı ciğer kavurma derken..bir patladı yağış dolusuna kadar..gittik sadece 3 kişiyiz..neyse tütün krizi geldi..çıktık arabadan dışarı..ve ıslandık

Antep' te buluşacaksın ve ete, kebaba, ayrana... bulaşmayacaksın??? Aklım almıyor:))) Arkadaşlar vejetaryen olmalı:eek:

Evden çıktım tam geliyodum bi yakıt ikmali yapalım dedik bi baktım yağmur sicim gibi yağmaya başladı artık arabanın normal silecek hızı yetmedi son kademede çalıştırıyorum yolu görebilmek için.İyi yağmur yağdı ama az olmasına rağmen güzeldi genede iyi güldük.Siteyede yemek yesek laf yiyoz yemesek laf yiyoz nedicik :)

Evden çıktım tam geliyodum bi yakıt ikmali yapalım dedik bi baktım yağmur sicim gibi yağmaya başladı artık arabanın normal silecek hızı yetmedi son kademede çalıştırıyorum yolu görebilmek için.İyi yağmur yağdı ama az olmasına rağmen güzeldi genede iyi güldük.Siteyede yemek yesek laf yiyoz yemesek laf yiyoz nedicik :)

ye getsin ozaman kafana takma :D

Öyle edicik artık yiyekte bari ondan sonra laf yiyek aç karnına laf iyi olmuyo bari tok karnına yerik üstüne iyi gider :)

Geri
Üst Alt