Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Yekta Bey ve tüm SCW ekibine Teşekkürler

Konu, 'Görüş, İstek Ve Öneriler' kısmında memox tarafından paylaşıldı.

1. memox

memox SCW Üyesi

313
    107
    43
    Arabayı aldıktan sonra bu siteye üye oldum. Kayıt olduğumda adminlere bazı özel sebeplerden dolayı plaka bilgileri ve resim paylaşamayacağımı belirtmiştim. O zaman çok sıcak bir şekilde anlayışla karşılayarak tamam demişlerdi.

O gün site hakkında iyi bir intiba ile kendime "iyi bir site imiş seviyeli mantıklı insanlar var" demiştim.

Ama sitenin adminlerinin anlayışlılığı kadar profesyonel olduklarını bilmiyordum.

Dün beni Yekta bey aradı. Hal hatır sorarak özel durumum ile ilgili aile etrafından da bahsetti.

İnanın ben bu kadarını görmedim hiçbir yerde. Yıllardır internet camiasındayım ve de kendi mesleğim bu alanda olmasına rağmen bu kadar ilgili başka bir site görmedim.

Beni fethetmiş oldu/oldunuz. Kendimi, bir ailenin parçası gibi hissettirdiği için Öncelikle sizin nezdinizde YEKTA Bey'e daha sonra da tüm SCW adminleri/moderatörleri/bölge sorumluları ve üyelerine teşekkür ediyorum.

YEKTA ve Absolut bunu beğendi.
  2. mitrazapin23

mitrazapin23 SCW Üyesi

740
    103
    43
    scw dostluğu kardeşliği ömür boyu sürsün inş samimi duygularınız için teşekkür ederiz:)

3. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    herkesin her daim teşekkürlerini sunduğu Yekta abiye saygılar:)
    doğru teşhis kardeşim internet ortamında bulabileceğin en sıcak ailedir burası. düşüncelerinden dolayı biz teşekkür ederiz

4. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    Güzel düşünceleriniz ve samimiyetiniz için sağolun...

5. erkani

erkani FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

2.190
    476
    0
    dogru yerdesiniz yekta abiye her zamanki gibi teşekkürler :)

6. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Aileye Hoşgeldiniz, Yekta Abi bitanedir Saolsun.. Umarım her anınız bu derece samimi ve sıcak geçer:eek:key:

Bunu beğendi. yukcell88 bunu beğendi.
  7. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Yazınız için teşekkürler,samimi olmuş..Yekta kardeşimede teşekkürler:)

8. Destan

Destan SCW Üyesi

261
    98
    28
  9. Absolut

Absolut SCW Üyesi

6.092
    2.401
    113
    mehmet kardesım aramıza hoşgeldin yakta abi aramızdada cana yakınlığı ile bilinr bu ılgısınden dolayı bende tesekuretmek ısterım SCW ye gelınce organizasyonlarda aramızda olup aynı yakınlığı ve samımıyetı yasamanı ısterım :eek:key:

10. skymz

skymz SCW Üyesi

1.545
    348
    83
    Yekta candır..

Lejyoner ve Absolut bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş