Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yco 's Leon & Furkan' İbiza

Yok benim tek teker stepne ya o yuzden tırsıyorum hızlı gitmeye :D

güleçim bi gün de ara geliyorum de sen de be kardeşim.. :)

Olum zaten benim karşıya geçme sebebim yuzde 90 siz oluyosunuz. Kartaldaki kıza çıkarken bile 1 kere geçtim sadece karşıya düşün :D

KGS'm bitti depoda 20liralık benzin napiyim 1.2tsi ama yine içiyo benzni namıssız :D

---------- Post added at 23:24 ---------- Previous post was at 23:22 ----------

fake yapma bana alpten duydum araba içi muhabbetleri (serhat abi'nin ordan dönerken) :D:D

ne diyomuş alp :D

Şunun kıçına yapışıyım da bi görsün dedim valla sadece :D

Bir de bi ara ufak bi makas sırasında alp baya tırstı o kadar :D

Olum zaten benim karşıya geçme sebebim yuzde 90 siz oluyosunuz. Kartaldaki kıza çıkarken bile 1 kere geçtim sadece karşıya düşün :D

KGS'm bitti depoda 20liralık benzin napiyim 1.2tsi ama yine içiyo benzni namıssız :D

oynuyo olum bize o zaman alp banada senin arabayı yakalıyamadı sen yokuşa geldiğinde yüklüya arabası tıkanıyo die seviniyo fln dedi :)

Tabi Tabi :D

ahahha.. :D :D

bu arada o gün dönüşte 2 arka sisleri açık Ibiza güzel görüntüler veriyodu..

Bak hele Alp'e ya neyse artık turbo basıncımı 1.3bar'a çıkartıyım da o zaman bi daha görüşürüz...

---------- Post added at 23:32 ---------- Previous post was at 23:30 ----------

Yiğit sen nerdeydin o gün ya ? Bir ara ikiniz de önümdeydiniz sizi izliyoduk Alple. Heralde ilerde yavaşlarsınız sandım ama baktım olmicak bi daha geldim furkanın arkasına. Seni göremedim ama?

tırsma mevzusuna gelince hiç açmıyım istiyosan sahilde dolmuşun ordan geçerken noolduğunu alp :D:D

Orda korkmadım açıkçası. E 5 ten nefret ederim ama. Gözlüğü nasıl attın ama :D:D

Bak hele Alp'e ya neyse artık turbo basıncımı 1.3bar'a çıkartıyım da o zaman bi daha görüşürüz...

hmm... :cool::cool::cool: Önce bir turbo almak lazım, ben mi yanlış biliyorum :D

ahahha.. :D :D

bu arada o gün dönüşte 2 arka sisleri açık Ibiza güzel görüntüler veriyodu..

o senin güzelliğin yawru

çıkar da gel yawru bende gider sunpetrolden 97 oktan benzin alırım yerim seni :D

---------- Post added at 23:34 ---------- Previous post was at 23:32 ----------

Orda korkmadım açıkçası. E 5 ten nefret ederim ama. Gözlüğü nasıl attın ama :D:D

showun bi parçası o yawru :D

hmm... :cool::cool::cool: Önce bir turbo almak lazım, ben mi yanlış biliyorum :D

haberin yok mu onun araba 1.2 tsi zaten

Geri
Üst Alt