Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yazılım yardım?

1.8 t ıcın zaten stage 2 flan tarzı bsey yok abı, dırek fıltre,egsoz yazılım,ek olarak Fmıc yapsan ıyı olur.sadece yazılımla dynoda 215bg verıyor k03s,egsoz fıltre ıle 230 max alır.hybrıd turbo ve methanol ıle 270bg alan da var SCN de:)

Ankara'daki egzozcumuz Koçex çıkaracağını söyledi :D Varex'in aynısını kendi yapacakmış :D

ee Şemun ne yaptın? Bende konu açacaktım ama bi kaç konu buldum. Revo yazılımla alakalı..
Tecrübeler ve yaptırdıkların nelerdir stage 1de?

ee Şemun ne yaptın? Bende konu açacaktım ama bi kaç konu buldum. Revo yazılımla alakalı..
Tecrübeler ve yaptırdıkların nelerdir stage 1de?

Semun yaptırmadı henuz yazılımı,Cai yı beklıyor yazılım oncesınde.Senın arabakı motor b8 a4 lerdede var 220bg lerı gorenler var techte konusu vardı b ara.Isın daha komıgı 1.8 tsı 120bg olanlar da kısılmıs 160 lık oluyor cunku yazılım sonunda aynı bg yı alıyorlar:)

Semun yaptırmadı henuz yazılımı,Cai yı beklıyor yazılım oncesınde.Senın arabakı motor b8 a4 lerdede var 220bg lerı gorenler var techte konusu vardı b ara.Isın daha komıgı 1.8 tsı 120bg olanlar da kısılmıs 160 lık oluyor cunku yazılım sonunda aynı bg yı alıyorlar:)

Evet doğru. 120 olanlar yazılımla 160 olabiliyor. Revo yu inceledim.220hp 370nm olur der sitesinde. Kafamda soru işaretleri var.. Dsg için çıkarttığı yazılım stage2de kalmış.
Dsg de sorun yaratır mı? stage1 için stock halde kullanmak nasıl olur yoksa güncelleme yapmak şart olur mu? egzost gibi..

youtube de 1.8tsi dsg leri 350hp ye çıkarmışlar. nasıl becermişler hikayemi ona bakınıyordum şimdi bende:D

can ın dedıgı gıbı yazılıma daha gecemedık ama kararım revo oldu bırde pek bılgım yok ama DSG yede ayrı bı yazılım atılyomus galıba... araca cok yuklnılmedıgı surece DSG nın sorun cıkartacagınıda sanmıyorum

Evet doğru. 120 olanlar yazılımla 160 olabiliyor. Revo yu inceledim.220hp 370nm olur der sitesinde. Kafamda soru işaretleri var.. Dsg için çıkarttığı yazılım stage2de kalmış.
Dsg de sorun yaratır mı? stage1 için stock halde kullanmak nasıl olur yoksa güncelleme yapmak şart olur mu? egzost gibi..

120 ler 160 degıl 220 oluyor ben ordakı ılgınclıgı soylemeye calıstım :) adamlar resmen kısılmıs araba uretmısler:) Dsg sıkıntı vermez,7 ılerısıne de 6 ılerısıne de forumda ornekler paylastım gerek turbosu degıstırılmıs ıbıza cupra olsun gerek k04 lu golf Gti olsun dsg lerınde hıc b sorun olmuyor.stage 1 dedıgın zaten stock araba uzerıne koyulan yazılım sadece,stage2 dıye sıktıkları olay da egsozlu fıltrelı hali aynı arabanın.Isın aslı zaten adamlar bu stage muhabbetını yaparken aslında tamamen ellerınden mal satmaya calıstıkları ıcnı yapıyolar dunyanın cogu yerınde.Gıdersın ben stage2 ıstıyorum dersın adam sana hemen orda b Cai cıkartır bunu takıcaksın der,arkasından egsoz sıstemı soyle kendın de olan bunu takıcaksın bızım yazılımı yapcaksan der sende pasa pasa alırsın takarsın arabana:) Bundan b kac sene oncesınde almanyanın en ıyı yazılım fırmalarından Wimmer Rst varken Turkıyede boyle stage ler havada ucmuyordu,Wimmer arabada neler oldugunu sorardı yazardık yazılımı ısterken ona gore yapar gonderırdı.oyle stage stage2 flan dıye mılletı rapta zapta sokmazdı :) Bahsettıgım kısı Vw ın 2.0 tdı 170 lıklerın orjınal yazılımını yapan kısı bu arada:) Vw ıle anlasmalı bır yazılım fırması :)

Geri
Üst Alt