Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yazılım ve katalizör iptali

seco3232

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba geçen gün araçıma egzoz taktırdım ve aynı zamanda katalizörü söküp downpipe yaptık şimdi arıza ışığı yanmaya başladı bunun iptal olması lazımmış buna 350 lira istediler soft yazılım yaparsak gizli özelliklerini ve bu arızayı iptal edersek 700 lira dediler yazılım yapıp yapmama konusunda kararız kaldık yaptıran varsa bi yardımcı olabilir mi şimdiden teşekkürler IMG_1043.JPG

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Nereden aldın bu fiyatı ecu stage 1 yazılıma 850 fiyat veriyor.. bende yaklaşık iki hafta önce dowmpipe düz boru warex yaptırdım ve stage 1 yazılım arıza ışığı yanmıyor yazılımı 750 ye attırdım

Nereden aldın bu fiyatı ecu stage 1 yazılıma 850 fiyat veriyor.. bende yaklaşık iki hafta önce dowmpipe düz boru warex yaptırdım ve stage 1 yazılım arıza ışığı yanmıyor yazılımı 750 ye attırdım

İki yerden aldım biri ecutect diğeri de ecumaster ecutect 800 dedi bişey yaparız dedi çünkü egzozu oraya yaptırdım diğeri de direk 700 olur dedi il Isparta

fiyatlar uygun yaptırabilirsin hem ışığın sönmesi için hemde araçtaki hızlanma farkını hissedersin yaptırdıktan sonra yazılımla popcorn açtırmanıda tavsiye ederim

Egzozu dinlemek için düşük vites yüksek devir yaptığın zaman yakıt artıyor ki egzoz olmasada aynı şeyi yaptığında yakıt gene yükleliyor doğal olarak :D yoğun trafikte 60 km civarı yol gittim normal egzozsuz ortalamam kadar yaktı henüz uzun boş yolda test edemedim

Egzozu dinlemek için düşük vites yüksek devir yaptığın zaman yakıt artıyor ki egzoz olmasada aynı şeyi yaptığında yakıt gene yükleliyor doğal olarak :D yoğun trafikte 60 km civarı yol gittim normal egzozsuz ortalamam kadar yaktı henüz uzun boş yolda test edemedim

Teşekkür ediyorum saolun son bişey daha sormak istiyorum yazılım atmadan 350 ye beyinden sileriz dediler yoksa böyle mi yaptırsam kararsız kaldım yazılım konusunda biraz da

Sadece o işleme 350 vermek yerine 700 liraya stage 1 yazılım denemesi tavsiye ederim bir zararını görüceni düşünmüyorum

Benim arabaman dizel leon 750 tlye stage1 yazılım attırdım paşaoğlunda para durumumu ayarlayınca downpipe yaptırmayı düşünüyorum arıza yakmaz dedi yazılımcım istersen sora bilirsin paşaoğluna

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt