Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yas incir ariyorum...

vaalla uyku sersemi hususi ne yaptın diye merak ettim de girdim iyi halletmişssin.bakayım halde bu egzantrik işleri kimler yapıyor öğreneyim

vaalla uyku sersemi hususi ne yaptın diye merak ettim de girdim iyi halletmişssin.bakayım halde bu egzantrik işleri kimler yapıyor öğreneyim
Abii bosuna bakma.. Ben dun Istanbulun iki halini de arastirdim. Hicbir yerde yok. Ben en az 30 manav AVM vs dolastim. 10-15 arkadasim diger taraflari dolasti. Hic bir manav bosuna aramayin bulamazsiniz dedi. Hatta aksam Aydin Nazillide incir ureticileriyle irtibat kurdum. Onlar da yas olarak en fazla 1 hafta dayanir. Bizde de yok dediler. Neyse Beyoglunda balikcilarin yaninda Titiz manav diye bi yer var. Orada bulduk cok sukur. Ilgilendigin icin yine tesekkur ederim...

daha dün konustum 4 mevs,m meyve sebze satan biryer gördüm çok şaşırdım orayı görünce :rolleyes: konunu yeni gördüm sülo ama birdahakine lazım olursa adres verebilirim :eek:key: bu arada allah kolaylık versin kardeşim:D

bulduğun yeride yazda süleyman olurya başka birinede lazım olursa bilgimiz olsun

abi soylemistim beyoglunda balikcilarin yaninda titiz manav. Burada var.

süleyman benım verdiğim tlf numarasıda titiz manavındı zaten..Adamlar sırf bu işle uğraşıyorlar..Bırde levent maslak tarafında boyle bır manav var dıye bılıyorum ama adı nedır tlf nedır bılmıyorum ama araştırılırsa bulunur..aklında olsun kardeşim..

süleyman benım verdiğim tlf numarasıda titiz manavındı zaten..Adamlar sırf bu işle uğraşıyorlar..Bırde levent maslak tarafında boyle bır manav var dıye bılıyorum ama adı nedır tlf nedır bılmıyorum ama araştırılırsa bulunur..aklında olsun kardeşim..
Tesekkur ederim. Ihtiyac halinde yine gidecegiz artik. Cok sukur bu sefer hallettik. Umarim bir dahakine bulunabilir bisey olur.. Ilgin icin yine tesekkurler abi..

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
bulmanız sevindirici bende şubat ayında yeşil erik aramıştım,,, çok şükür bende yurt dışında bulmuştum

Geri
Üst Alt