Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Yarın Gaziantep yolcusuyum

Konu, 'Sohbet' kısmında - 48 - tarafından paylaşıldı.

1. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    evt okullar açılıyor ve bende görev yerim olan Gaziantep-Nizip'e doğru yarın yola çıkağım ALLAH'IN izni ile kazasız belasız İnşeAllah ve yazışmalara artık ordan devam edeceğim..

2. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    İyi görevler ve hayırlı yolculuklar..Antep'ten Tekin abiye uğramayı ihmal etme..:)

3. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    Kula sapağı ile Ulukışla arası Allah sabır versin Varol iyi yolculuklar.

4. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    teşekkür ederim gidince mutlaka uğrarım

Amin teşekkür ederim
    daha önce arabayla geldim ama yolda yerlere dikkat etmedim..
    ben ist-ank-aksaray-ereğli-pozantı-adana-gaziantep-nizip yapıyorum nizip ten bizim eve kadar 1155 km
    bahsettiğin yer neresye denk geliyor yada bu yol üzerinde mi..
    daha önce ereğli aksaray arası 3 amortisör patlattım bir de lastik çatladı enine boydan boya

5. akin

akin SCW Üyesi

1.868
    91
    48
    -iyi yolculuklar
    -bende bayram için yeni geçtim o yoldan. midyat-urfa-antep-adana-ulukışla-konya-afyon-uşak-manisa. 1530 km yol tek seferde 19 saatte..aynı yolu tekrar gidicem 1 haftaya ama bu sefer adana yatmayı düşünüyourum..içtiğim kahveler redbullar yüzünden sonrasında iki gün kendime gelemedim..

6. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    bende ilk gelişimde tek seferde geldim molalar dahil 13 saatte geldim..ama bu sefer erken çıkıyorum..yolda uyumayı düşünüyorum ertesi gün direk okula gidip çalışacağım..aptallaşmamam lazım ilk geldiğimde kahve redbull baş ağrısı yaptı

7. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    Amortisor patlatip lastiği yardigin yerler evet. Tuz golü cevresi sıcak asfalt yapılmış yerler çok keyifli ama soğuk asfalt zeminlerde resmen hoplayarak ziplayarak gidiyorsun hız yapmaya gelmiyor. Zeminde dE çok fazla yıpranmış yer var Aksaray Ereğli sapağı arası daha kötü.

8. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    aynen öyle bi gidiyordum çok güzel bi anda 110 bir çukura yok yok yarığa düştüm...sonra başladım kavisli yollarda yaylanmaya..o arası çok kötü..

9. taykac

taykac SCW Üyesi

855
    44
    28
    Varol geldiğin zaman görüşelim aramız çok yakın.:) Dikkatli ol yollar kalabalık olabilir.İyi yolculuklar.

10. taykac

taykac SCW Üyesi

855
    44
    28
    Akın kardeşim neden uğramadın.Dönüşte uğra hiç olmazsa.

Sayfayı Paylaş