Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yardimlarinizi bekliyorum....

> aracını ilk çalıştırdığında 1000 devirin üzerinde döner motor yarım dakika max.1 dakika sonra 650/700 lere gelir zaten devir düşmedende yola çıkmamanı tavsiye ederim.

>yol bilgisayarı bu arabada yok diyen ustanın bir daha kapısının önünden geçmemeni tavsiye ederim.nedemek yol bilgisayarı yok nasıl anlamış onu sana bir anlatsın sende bize anlatırsın.yol bilgisayarı olup olmadığını anlayamayan adam senin hengi derdine ne çare bulacak???

>kapının oradan gelen ses emniyet kemerinin tokası orta direğin plastiğine değiyor olabilir(cam açıksa rüzgardan tık tık tık vuruyor bu normal .

>servisten değişim yapacağın parçaların parça numaralarını alabilrsin sonrada istediğin yerden alırsın sonuçta alacağın şeyler belli filtreler 30 bnde birde buji

> son olarak kayseride aslan gibi arkadaşlarımız var ve buluşmalar düzenliyorlar takip edersen seviniriz emin ol çok şey kaznırsın ama kaybedeceğin bir şey olmaz

açıklamaların için teşekkür ederim
ancak 1. açıklamanda 1000 devrin üzerinde dönen motor demişin ama bende artık onu yapmıyor ilk başlarda vardı bu araştırmıştım motor sağlığı açısından önemli olduğunu öğrenip dikkat etmeye başlamıştım ama 5 6 gündür düşük devirde çalışıyor?
2. açıklamanda yol bilgisayarı olması beni açıkçası mutlu etti sanayiide ne adamlar var ya usta adı altın :)
3. açıklamanda emniyet kemeri demişin ama emniyet kemeri değilmiş bugun servisle görüştüm sağ alt taraftan gelen sesin 2 yakıt hortumunun birbirine çarpasıyla oluştuğu izolasyonla çözülebilecek bişeymiş sizce ne yapmalıyım_?
4. açıklamanada parça olayını çözdüm ilgine teşekkür ederim
5. açıklamanda forma yeni katıldım buluşmalara yada etkinliklere elimden geldiğince katılmaya çalışıcam :)

hadi hayırlısı o zaman birde avatarını düzenle tam olsun kardeşim

kayseride vag-com kablosu olan varmı yoksa nasıl temin edebilirim ?

vag-com la ne yapmak istiyorsun belki yardımcı olabilirim

Ibre selamlamasi , 15km gecince kapi kilitlemesi lastik basinc cam suyu eksiltme balata asindirma daha dogrusu yapilabilecek goze hos gelen ve faydasi olabilecek seyleri uygulamak istiyorum

kontağı aç merkezi kiltleme düğmesine belli bir süre bas hareket edince kapıların kilitlenme olayı tamamdır.ibre selamlamasını serviste bedelsiz yaparlar

araç içerindeki kilitleme yerinden mi yoksa kumandadan mı ?

Geri
Üst Alt