Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

yardım !! sinyal ve parklar .

Konu, 'Atölye & Aksesuar' kısmında onlymemo tarafından paylaşıldı.

1. onlymemo

onlymemo SCW Üyesi

5
    0
    1
    arkadaşlar park lambalarını sinyallere bağlatmak istiyorum ancak fazla iyi olmayan bi oto elektrikcisine gittim yok olur ama yuvaları bozulur yok far arıza göstergesi yanar falan filan . ancak gördüğüm bazı leonlarda hiçbir sorun olmadan kullanılıyor . sizce ne yapmalıyım tavsiyeler ne olur ve konu hakkında bilgi verirmisiniz ?

2. leeveent

leeveent SCW Üyesi

1.117
    208
    63
    bu işlemi istanbulda dursun arkadaşımız yapıyor... numarası 0533 965 58 57 ararsan yardımcı olur sana...

3. ilkerbilim

ilkerbilim SCW Üyesi

1.594
    188
    63
    Makyajsız Leon'da Vagcom ile yapılabiliyor. Hem de istediğniz parlaklıkta. Hat çekmeye gerek yok.

4. tuğra

tuğra SCW Üyesi

665
    96
    28
    İlker bizde nasıl oluyo bu iş peki bizim hatmı çektirmemiz gerekiyo

5. ilkerbilim

ilkerbilim SCW Üyesi

1.594
    188
    63
    Makyajlılarda yan sinyaller yanıyor =) Amerikan park için direk kod gerekiyor beyinde yeri görünmüyor. Şimdilik hat çekmek gerek.

6. darkman

darkman SCW Üyesi

30
    1
    8
    bu işlemin maliyeti ne kadar arkadaşlar bostancı sanayide 30 lira dedi bi elektrkçi

7. serkan_2120

serkan_2120 SCW Üyesi

45
    4
    8
    dün yaptırdım aracıma ampulü duyu kablosu falan 15 tl tuttu 10 tl de işçilik aldılar ortalama 30 dk kadar sürdü işlemler parklarada turuncu renkte ampul taktırdım sinyali yaktığım zaman daha parlak yanıp sönüyor fena durmadı ama şimdide tampon diye bağırıyor :)

8. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    en fazla 20 o bile etmezde işte..

9. highkaan

highkaan SCW Üyesi

578
    97
    28
    e hani vag la yapılıyodu?