Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

yardım arkadaşlar

Konu, 'Sohbet' kısmında peker tarafından paylaşıldı.

1. peker

peker SCW Üyesi

16
    1
    3
    yeni leonum (1.6 leon staylence) yol bilgisayarını kullanım hakkında bilgilerinize ihtiyacım var..30km yi geçince arabada uyarı ikaz sesi çalıyor zannedersem hız sınırı ayarı 30km ben bunu düzeltemedim yardımcı olursanız sevinirim.birde kullanma klavuzunu internette nasıl bulabilirim

2. hsn003

hsn003 SCW Üyesi

450
    121
    43
    aynı sorun bende de var 90 a nasıl olduysa ayarlanmıs seslli uyarı veriyor daha sonradan ortalama yakıtı sıfırladığım tuşa basılı tutarak düzeltmiştim diye hatırlıyorum

3. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    arkadaşlar yol bilgisayarı ekranında aşağı yukarı tuşlarla ilerleyin ekranın solun da (h) işareti bulunan kısıma gelin zaten orada uyarı verdiği hız sınırını görürsünüz o ekranda iken OK tuşuna basın çizgiler çıkacaktır böylece uyarıyı kapatmış olacaksınız. hatırladığım kadarıyla böyleydi

4. erkani

erkani FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

2.190
    476
    0
    bende kullanma kılavuzu var cumartesi hamam buluşmasında verebilirim yada gelir alırsın benden :eek:key:

5. leon sport

leon sport
    Administrator

5.689
    326
    83
    araç makyajsız kasaysa o ekrandayken silicek kolunun altındaki reset tuşuna basılı tutuyosunuz..

6. ims

ims SCW Üyesi

974
    207
    43
    Makyajlı kasada Enes'in dediği şekilde, uyarı vermesi için sabitlediğiniz hızın bulunduğu menüde ''OK'' tuşuna mouse ile çift tıklar gibi iki kez basınca sıfırlanıyor.

Sayfayı Paylaş