Yarı Profesyonel Fotograf Makinası Arıyorum | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Yarı Profesyonel Fotograf Makinası Arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

karapale

Kayıtlı Üye
Kullanımı zor olmayan,,fotograf çekmeyi öğrenebileceğim yarı profesyonel bir makina arıyorum arkadaslar..bu işlerle uğraşanlarımız var sizden marka model isityorum yada satmak isteyen varsa talibim..fiyatıda 400-500 civarı olsun lüften :D

matu

Kayıtlı Üye
standart bi dijital fotoğraf makinası al ilk önce kadrajını geliştir terimleri öğren daha sonra DSL-R bi makina alırsın

karapale

Kayıtlı Üye
standart var usta evde 10 megapiksel,, ama ben bu lensleriyle falan oynananlardan istiyorum.. can kurtbil sana sesleniyorum.. :D

mayham85

Kayıtlı Üye
ben almadan önce bir sürü 2. el makine vardı kıvancçm 600 civarına eos 350d falan :) şimdi durum nedir bilmiyorum.

matu

Kayıtlı Üye
standart var usta evde 10 megapiksel,, ama ben bu lensleriyle falan oynananlardan istiyorum.. can kurtbil sana sesleniyorum.. :D
o lenslerle kafana göre oynuyamıyorsun ama ne tür fotoğraf çekiceksen ona göre lens takarsın :) dediğin fiyata sıfırda ikinci elde bulamazsın

karapale

Kayıtlı Üye
100 lira daha çıkarız yeter ki işimizi gören bir makina olsun..! 2. el temiz kullanılmış bir makinası olan varsa satmayıda düşünüyorsa talibim anlayacağınız..

PATRON

Administrator
SLR makina bulursun ancak o fiyata biraz daha cimrilik yaparsan 100 TL'lik cep telefon kamerası kullanırsın :D SLR makina bulalım sana bir tane fiyatı 800 den başlar uzar gider..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...