Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Yarı Profesyonel Fotograf Makinası Arıyorum

Konu, 'Arıyorum' kısmında karapale tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. karapale

karapale SCW Üyesi

1.185
    80
    48
    Kullanımı zor olmayan,,fotograf çekmeyi öğrenebileceğim yarı profesyonel bir makina arıyorum arkadaslar..bu işlerle uğraşanlarımız var sizden marka model isityorum yada satmak isteyen varsa talibim..fiyatıda 400-500 civarı olsun lüften :D

2. matu

matu SCW Üyesi

311
    24
    18
    standart bi dijital fotoğraf makinası al ilk önce kadrajını geliştir terimleri öğren daha sonra DSL-R bi makina alırsın

3. karapale

karapale SCW Üyesi

1.185
    80
    48
    standart var usta evde 10 megapiksel,, ama ben bu lensleriyle falan oynananlardan istiyorum.. can kurtbil sana sesleniyorum.. :D

4. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    ben almadan önce bir sürü 2. el makine vardı kıvancçm 600 civarına eos 350d falan :) şimdi durum nedir bilmiyorum.

5. matu

matu SCW Üyesi

311
    24
    18
    o lenslerle kafana göre oynuyamıyorsun ama ne tür fotoğraf çekiceksen ona göre lens takarsın :) dediğin fiyata sıfırda ikinci elde bulamazsın

6. karapale

karapale SCW Üyesi

1.185
    80
    48
    100 lira daha çıkarız yeter ki işimizi gören bir makina olsun..! 2. el temiz kullanılmış bir makinası olan varsa satmayıda düşünüyorsa talibim anlayacağınız..

7. HeartOfSilence

HeartOfSilence SCW Üyesi

81
    0
    6
    400-500 civarında temiz dslr bulmanız zor. slr-like bi makine bakabilirsin.

8. xartal

xartal SCW Üyesi

516
    3
    18
    nikon L100

9. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    Canon Powershot'lara bi bak Kıvanç abi..

10. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    SLR makina bulursun ancak o fiyata biraz daha cimrilik yaparsan 100 TL'lik cep telefon kamerası kullanırsın :D SLR makina bulalım sana bir tane fiyatı 800 den başlar uzar gider..

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş