Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yan sınyaller sıyah yaptım

Şeker Adam

Kayıtlı Üye
08092009605.jpg

08092009606.jpg

08092009607.jpg

08092009608.jpg

---------- Post added at 17:49 ---------- Previous post was at 17:47 ----------

sadece ıcıne yenı ampuller alıncak okadar

Ogün,emeğe saygı ama bence çok kötü olmuş..!!Ayrıca gövdeyi lensten ayırmışsın bu işi yapmak için..Dolayısıyla sıcak kaynaktan ayrılmış..Ne ile yapıştırdın bilmiyorum ama ileride yağmurlu havada su alıcağı,almasa bile içinin buhar yapıcağının garantisini şimdiden veriyorum sana haberin olsun... :)

ogün keşke üzeirne şeffaf siyah folyo kaplatsaydın.benimkiler öyleydi hevesimi aldım ,sıkıldım ve söktüm folyosunu...geri dönüşü olurdu..
ilk başta göze çok güzel gözüken ama daha sonra abuk subuk modifie edilmiş araçlarda görünce can sıkmaya başlayan bir parça malesef.
parlak siyah olması güzel olmuş güle güle kullan.

İçindeki krom bölgeyi siyaha boyadığın için yeterinde ışık vermeyecektir. :) Siyah hella marka damla şeklinde güzel bir ürün var. Bence ondan satın al.

arkadaslar parklar baglı oldugu ıcın zaten ıcındekı bolum ampule yapısmıstı ve ıgrenc bır sekılde erımıstı.bende kapaklarını cıkarıp ıcındekı bı parcayı sokup sıyaha boyadım zaten o helladan alıcam yada yıne orjınalını.zaten orjınalındekı ısıgı acınca parantez ısaretı gıbı bır ısık verıyor cok guzel duruyo bende bunlar zaten cope gıtcegı ıcın onarıda sıyha boayayım dedım

---------- Post added at 18:09 ---------- Previous post was at 18:09 ----------

hhaaaa bu arada cıkma arka stop arıyorum boyamak ve 3d yapmak ıcın.

eline sağlık emek vermişin ama ben de hiç beğenmedim..
apaçi GTI'cılar bile parlak sinyal isterken sen karartmışın.. :)

---------- Post added at 18:48 ---------- Previous post was at 18:47 ----------

bence sana acilen bi hobi lazım abi geçenlerde de yumurtalı bişiler hatırlıyorum.. :D

bijonları boyamıstı yumurta kartonunun ustune koymustu :)

olsun elıne saglık ne guzel elınden gelıyo bı cok sey cogumuz onu bıle yapamıyo :)

Sana abi acil iş bulmak lazım yoksa aracı yakında tanıyamıyacağız :) Şaka bir yana abi farklı olmus ama abilerim demiş o etrafı aydınlatmıyacaktır

ya aslında eskı halınden daha cok aydınlartıyor ya.cunku eskısınde ampulle plastık kanka olmuslardı

Geri
Üst Alt