Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

yan sınyaller sıyah yaptım

Konu, 'Atölye & Aksesuar' kısmında Şeker Adam tarafından paylaşıldı.

1. Şeker Adam

Şeker Adam SCW Üyesi

4.435
    78
    48

---------- Post added at 17:49 ---------- Previous post was at 17:47 ----------

sadece ıcıne yenı ampuller alıncak okadar

2. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Ogün,emeğe saygı ama bence çok kötü olmuş..!!Ayrıca gövdeyi lensten ayırmışsın bu işi yapmak için..Dolayısıyla sıcak kaynaktan ayrılmış..Ne ile yapıştırdın bilmiyorum ama ileride yağmurlu havada su alıcağı,almasa bile içinin buhar yapıcağının garantisini şimdiden veriyorum sana haberin olsun... :)

3. aux

aux SCW Üyesi

1.852
    7
    38
    ogün keşke üzeirne şeffaf siyah folyo kaplatsaydın.benimkiler öyleydi hevesimi aldım ,sıkıldım ve söktüm folyosunu...geri dönüşü olurdu..
    ilk başta göze çok güzel gözüken ama daha sonra abuk subuk modifie edilmiş araçlarda görünce can sıkmaya başlayan bir parça malesef.
    parlak siyah olması güzel olmuş güle güle kullan.

4. leonturco

leonturco SCW Üyesi

273
    1
    18
    İçindeki krom bölgeyi siyaha boyadığın için yeterinde ışık vermeyecektir. :) Siyah hella marka damla şeklinde güzel bir ürün var. Bence ondan satın al.

5. Şeker Adam

Şeker Adam SCW Üyesi

4.435
    78
    48
    arkadaslar parklar baglı oldugu ıcın zaten ıcındekı bolum ampule yapısmıstı ve ıgrenc bır sekılde erımıstı.bende kapaklarını cıkarıp ıcındekı bı parcayı sokup sıyaha boyadım zaten o helladan alıcam yada yıne orjınalını.zaten orjınalındekı ısıgı acınca parantez ısaretı gıbı bır ısık verıyor cok guzel duruyo bende bunlar zaten cope gıtcegı ıcın onarıda sıyha boayayım dedım

---------- Post added at 18:09 ---------- Previous post was at 18:09 ----------

hhaaaa bu arada cıkma arka stop arıyorum boyamak ve 3d yapmak ıcın.

6. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    eline sağlık emek vermişin ama ben de hiç beğenmedim..
    apaçi GTI'cılar bile parlak sinyal isterken sen karartmışın.. :)

---------- Post added at 18:48 ---------- Previous post was at 18:47 ----------

bence sana acilen bi hobi lazım abi geçenlerde de yumurtalı bişiler hatırlıyorum.. :D

7. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    bijonları boyamıstı yumurta kartonunun ustune koymustu :)

olsun elıne saglık ne guzel elınden gelıyo bı cok sey cogumuz onu bıle yapamıyo :)

8. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    ogün senin bir an önce yeni bir işe girmen lazım:D:D

9. Byefsane

Byefsane SCW Üyesi

3.557
    59
    48
    Sana abi acil iş bulmak lazım yoksa aracı yakında tanıyamıyacağız :) Şaka bir yana abi farklı olmus ama abilerim demiş o etrafı aydınlatmıyacaktır

10. Şeker Adam

Şeker Adam SCW Üyesi

4.435
    78
    48
    ya aslında eskı halınden daha cok aydınlartıyor ya.cunku eskısınde ampulle plastık kanka olmuslardı

Sayfayı Paylaş