Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yakıt konusu hakkında.

Furkannn

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar ,

SHELL V-POWER NİTRO+ DİESEL ile Full save yakıtının arasındaki fark nedir ? Full save yakıtı araç daha tasarruflu kullanıyor araca herhangi bir zararı olur mu ?

Bilen arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim .

Merhaba arkadaşlar ,

SHELL V-POWER NİTRO+ DİESEL ile Full save yakıtının arasındaki fark nedir ? Full save yakıtı araç daha tasarruflu kullanıyor araca herhangi bir zararı olur mu ?

Bilen arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim .

Dostum aralarındaki farkı bilmiyorum. Ancak ben mümkün olduğunca Shell' den almamaya çalışıyorum. Adamlar kutuplarda araştırmalar yapıp doğal hayatı mahvediyor.

Ben uzun yıllar shellden v-power aldım daha performanslı ince, full save daha tasarruflu biraz daha kalın nitroya göre ban söylenen buydu istasyonda.Zaten arada2-3 kuruş oynar görmüşsünüzdür.Ancak 2 senedir opet kullanıyordum dizelde çok memnundum 1100 km giden araç 1150-1200 km ler yapmaya başlamıştı.Ancak benzinde tavsiyeler üzerine BP kullanıyorum 3 aydır..

Herkese günaydın bazen alpet bazen aytemizden bazen de bp den mazot alıyorum 3 ü de güvenilir fakat motora enjektörlere zararı olurmu farklı istasyonlardan almamın?

farklı istasyonlardan almamaya çalış birine bağlı kalman daha iyi olur

Üşengeç olmamak lazım dediğin gibi sonra masraflar yorabilir. Bir de benzin her yerde standart fakat lpg ile motorin iç bölgelerde oldukça düşüyor rakam olarak. Uzun yolda ismi pek bilinmeyen fakat uygun olan istasyonlardan almanın büyük bir zararı olabilirmi?

şimdi piyasada mazot 4.70 ken bazı bilinmedik istasyonlarda 4 liraya kadar düşüyor aklımıza gelmeyecek şeyler katılıyor irandan kaçak mazot getirip satıyorlar kısa vadede zararı olmayabilir ama uzun vadede büyük masraflar çıkarabilir.. arkadaşta sarı dizel brodway vardı nerden mazot aldığı belli değildi pompadan sünger çıktı koca bi parça

Aynen kardeşim akıllılık yapıyım derken zarar görürüm. Bilindik sağlam yerlerden şaşmamak lazım. İyi pazarlar

Geri
Üst Alt