Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

xenon far hakkında yardım

levent34

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba,

aracıma xenon far taktırmak istiyorum ibiza 1.4 referance ancak hiç anlamadığım bir konu ne tavsiye edersiniz. Birde bu adaptörlü gibi olanlardan taktırmak istemiyorum var mı böyle bir şey onuda bilmiyorum.tabii birde olunca kalitelisi olsun :)

Merceksiz fara xenon takmanızı tavsiye etmem karşıdan gelen tavşan gibi kalıyor. :)

bi sonradan yapılan çakma xenon farlara bir de sonradan takılan multimedya ekranlarına bi ısınamadım gitti arkadaş.öyle çpk orjinal hastası da değilimdir.

Led xenon lar var , gayet güzel göz almıyor rahatsız etmiyor, fakat normal xenon gibi yağmurda çamurda görüş mesafesi dar
[doublepost=1495608877,1495608603][/doublepost]
Led xenon lar var , gayet güzel göz almıyor rahatsız etmiyor, fakat normal xenon gibi yağmurda çamurda görüş mesafesi dar
Ayrıca sistemin arkasında fan var, ledlerin ısınmasını engelliyor, uzunlara ve kısalara ayrı ayrı alırsan fazlaca memnun kalacaksın

@tibuk5361 teşekkürler ne kadar kötü olabilir en kötüsü şuanki kadar gösterir heralde. bende biraz araştırdım merceksiz de kullanılır heralde

Geri
Üst Alt