Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

VW Scirocco ile aranızdayım :)

hayırlı olsun vanalı egsoz guzel ıcat oldu son donemde:)

buda dışarıdan çektiğim bi video ama iphone olduğu için net duyulmuyo ses :)

evet ya vanalı eksoz süper oluyo. tam polis peşime takılacak pat kapatıyom :D

iphone'danmı bilmiyorum ama dışarıdan ses pek olmamış gibi ? çekimden dolayımıdır?

aynen öyle dostum iphone da ses hiç çıkmamış garip geldi banada.. yeri göğü inleten bi ses var. zaten iç video çekiminde az çok anlaşılıyor özellikle vites değiştirirken falan epey yıkıyor ortalığı :)

canlı görmek lazım iphone çok kötü çekmiş dış sesi. vana işi çok büyük icat. iskender usta sanatını konuşturuyo valla :)

hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız binmek nasip olur inşallah :)

valla bilmiyorum ya iskender ustaya bıraktım vanalı eksoz yaptı işte. tam olarak ne kesti ne biçti hiç bişi anlamıyorum :)

düğmeye basıyorum stock ses çıkıyor tekrar basıyorum bu ses çıkıyor :)

valla bilmiyorum ya iskender ustaya bıraktım vanalı eksoz yaptı işte. tam olarak ne kesti ne biçti hiç bişi anlamıyorum :)

düğmeye basıyorum stock ses çıkıyor tekrar basıyorum bu ses çıkıyor :)

Anladım. Sesin tonu güzel. Tonunu sevdim ama miktar bana az geldi nedenini birazdan arkadaşlar açıklar :D:D:D

ya aslında çok fazla ses çıkıyor ama ya açık alanda çektiğim için yada kameradan dolayı ses anlaşılmıyor

Geri
Üst Alt