Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

vw nın jant tasarımı

Konu, 'Sohbet' kısmında plajhavlusu tarafından paylaşıldı.

1. plajhavlusu

plajhavlusu SCW Üyesi

3.140
    205
    63
    arkadaslar bu gun bır arkadasım yenı kasa golf Tsi 122 almıs arac comfort paket baktım guzel arac dedım arkadas ta bı tek celık jant yok dedı bı daha baktım jantlar celık sonra bana kapakları soktu gosterdı adamlar demir jantı celık jant gıbı tasarlamıs ve kapagıda takınca aradan gozuken fren dıskıyle celık janttan bır farkı kalmıyor tasarım cok hosuma gıttı hıc gordunuzmu bu tasarım ı ? resmı yukleyebılırsem atacagım telefonda var

2. CUPRA

CUPRA FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

0
    12
    0
    CLK'nın stepnesini görmüştüm bir arkadaşın. Sac janttı ama çelik janttan güzeldi tasarımı :D

3. mfb

mfb SCW Üyesi

1.332
    6
    38
    makyajlı focuslarda da aynı şekilde tabi ki normal kapklı jantta dah iyi amaa tercihim jnatlı bir arabaya binmekten yanadır her zaman

4. 007

007 SCW Üyesi

2.619
    85
    48
    Evet ben de gördüm hatta epey bir süre hafif alaşım jant diye iddia ettim ama plastikmiş..

5. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    önceden yapmamaları hata.. :)

6. Logical_Election

Logical_Election SCW Üyesi

1.347
    58
    48
    evet bende gördüm çok iyi o kapak 5 kollu normal jant gibi duruyor,hafiften böyle yükseklik oluyor jantla lastigin birleştigi yerde ama yakından,incelemeyip bilmeyen jant zannediyor :)

7. Killah

Killah SCW Üyesi

233
    0
    16
    bizim focusta da ayni sekilde, kaldirima vurduktan sonra kirilinca farkettim onun kapak oldugunu :D

Sayfayı Paylaş