vw nın jant tasarımı | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

vw nın jant tasarımı

plajhavlusu

Kayıtlı Üye
arkadaslar bu gun bır arkadasım yenı kasa golf Tsi 122 almıs arac comfort paket baktım guzel arac dedım arkadas ta bı tek celık jant yok dedı bı daha baktım jantlar celık sonra bana kapakları soktu gosterdı adamlar demir jantı celık jant gıbı tasarlamıs ve kapagıda takınca aradan gozuken fren dıskıyle celık janttan bır farkı kalmıyor tasarım cok hosuma gıttı hıc gordunuzmu bu tasarım ı ? resmı yukleyebılırsem atacagım telefonda var

CUPRA

Forumdan Uzaklaştırıldı
CLK'nın stepnesini görmüştüm bir arkadaşın. Sac janttı ama çelik janttan güzeldi tasarımı :D

mfb

Kayıtlı Üye
makyajlı focuslarda da aynı şekilde tabi ki normal kapklı jantta dah iyi amaa tercihim jnatlı bir arabaya binmekten yanadır her zaman

007

Kayıtlı Üye
Evet ben de gördüm hatta epey bir süre hafif alaşım jant diye iddia ettim ama plastikmiş..

Logical_Election

Kayıtlı Üye
evet bende gördüm çok iyi o kapak 5 kollu normal jant gibi duruyor,hafiften böyle yükseklik oluyor jantla lastigin birleştigi yerde ama yakından,incelemeyip bilmeyen jant zannediyor :)

Killah

Kayıtlı Üye
bizim focusta da ayni sekilde, kaldirima vurduktan sonra kirilinca farkettim onun kapak oldugunu :D