Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Vw Bülteninde Seatın Kapatılma İddaası

Konu, 'Dünyadan Haberler' kısmında LeonRider tarafından paylaşıldı.

1. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Arkadaşlar Arkadaşım Tamaşda aracını servise götürdüğünde volkswagen dergisinde seatın ispanyol ateşi olarak vw nin satışlarını olumsuz yönde etkilediği için 5yıl içindeki planlarda kapatılması konusu yazıyormuş duyunca şok oldum bu bülteni ele geçirip okumak lazım aslı nedir gerçekmidir vw bünyesindeki bir dergide bu neden yazıyor aslı yoksa? vw seat gibi bir firmayı kapatmayı nasıl göze alır aklım almadı.....

2. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    kıskandı seatın kendi başarısını ve satış olarak kendi markasının önüne geçmesini kapatırlarsa hiç şaşmam bu yüzden ama kapatamazlar zarar etmiyor çünki

3. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Çekikgözlüler alırsa şaşırmam,yada malezyalılar,hintliler falan:D

4. kral_mzk

kral_mzk SCW Üyesi

2.724
    141
    63
    yahu ben vw kapsamında dıe almıstım arbayı :)

5. cckoc

cckoc SCW Üyesi

1.121
    1
    38
    Ben de dort halka var kaputun altında diye almıştım:p

6. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    VW, Seat'ı satarsa başka bi grup alır..
    umarım BMW olur.. :D :D

7. serkanreis

serkanreis SCW Üyesi

2.771
    545
    113
    :eek:key:

8. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    vw mi yapar mı..yapar..al parçala sat sistemi..ama bana çok aptalca geliyor..:p
    audisi var aynı motor vw si aynı motor..ikisi de kaliteli..üçüncüsü de kaliteli olarak devam edebilir..bünyesinde bir çok marka var..
    aptalca olan başka bir şey de var..sanki vw deki arabaların kendisi babası..sanki diğeri kendi çocuğu değil de üvey evlat..bu iş ticaret..doğma doğurma yok ki buna böyle muamele edesin..
    kafayı yormaya da değmez..satmazsa alacak araba olmaz biz de başka bir şeye bineriz.:eek:.

9. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    Seat göya VW'nin sportif yönü olucaktı 160'lık 1.4 TSI'ı Seat'a vermediler bile.. :D :D

10. picassoner

picassoner SCW Üyesi

927
    355
    63
    bu ateşi söndüremezleeeer, her türlü yanar hatta daha alevli olur satarlarsa:)

Sayfayı Paylaş