Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Volvo S60 hakkında bilgi talebi

23binli gibi rakamlarda indirim söz konusu ise, zaten incelemeye o kadar da gerek yok bence. Volvo, S60 a oldukça güveniyor, kullananın memnun kalmayacağı bir otomobil de değil, %25 i aşan da indirim varken, Bravo ya bile binerdim :) mesela.....

Çok açık ve net bence yorumlar... Eğer 10 yıl içerisinde satmayı düşünmüyorsanız almalısınız... Aksi takdirde almamalısınız gibi bir sonuç çıkmış... Şunuda göz önünde bulundurmalısınız satarken bu vergi muafiyetinin size getirileri götürüleri nelerdir?.. Eğer satarkende faydasını görecekseniz 10 yılı silip alın güzel araç :D

ben 2,0 t modelini kullandım kısmetsede sene sonuna doğru bizim peder beye d3 motorlusunu alacağız kim ne derse desin parasının her şekilde karşılığını sunan bir araç konforu tutunması herşeyi parasına göre çok iyi kesinlikle memnun kalırsınız.

Son 2 arabasi passat olan.passat a hayran olan babam bu araci gordukten sonra artik lafini bile etmez oldu

Geri
Üst Alt