Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Volvo S60 hakkında bilgi talebi

Konu, 'Diğer Modeller' kısmında zizi tarafından paylaşıldı.

1. zizi

zizi SCW Üyesi

79
    2
    8
    Merhaba Arkadaşlar,

Yeni Volvo S60 T4 6-ileri Powershift FWD 180 hp.Premium+Advence paket

yukarıda bilgilerini verdiğim aracı babam almak istiyor. Volvonun sağlamlığı dışında başka bir bilgi sahibi hiç değiliz.

Aracı bende gördüm son derece teknolojik ve konforlu bir araç. Test sürüşü yapmadık.

Sizlerin bilgilerine, yorumlarına acil ihtiyacımız var. Bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkürler.

2. PORO

PORO SCW Üyesi

2.440
    371
    83
    Kimsenin yorum yapmasına gerek yok bence ..düşünmeyede gerek yok ...volvo s60 alınabilecek bi imkan varsa kaçmaz

3. zizi

zizi SCW Üyesi

79
    2
    8
    Aslında 1.4 TSI passat alacaktı. Bu aracı Cmts günü Tv'de görünce vazgeçti.

4. aux

aux SCW Üyesi

1.852
    7
    38
    Mercedes fiyatına Volvo almak mantıklı değil.
    İkinci eli çok düşük rakamlara inen bir marka..
    çok iyi bir marka ancak türkiyede hak ettiği saygınlığa ulaşmış değil malesef..
    tasarım ve teknolojisi çok iyi ancak alıp 5-10 yıl kullanma planınız var ise ikinci elde müthiş bir değer kaybı yaşarsınız.

5. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    2. Elde dusuktur ama keyfi ayri :)

6. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    1. Stepnesi yoktur, tamir kitli modelleri Türkiye yoluna yakıştıramıyorum
    2. Cüsseye oranla bagajı, başarısızlık abidesi (çok küçük)
    2. Arka C sutun biraz fazla kafaya değiyor
    Motor-şase-şanzıman Ford dur. Volvo sağlamlığı, 1980 lerde diğerlerinin çürüklüğü üstüne çıktığı için yaygındı, artık Hyundai- Daewoo dahil hemen hepsinde güvenle seyahat edebiliyoruz

7. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    Bu arada minik bir test yapabilirsiniz. S60 almışsınız da, akşam vakti, bir bisiklet gelmiş stobunuza çarpmış olsun, veya dikiz aynanıza. İnterneten servisleri bulun ve telefon ile, cebinizde para hazır da, almak istiyormuşsunuz gibi aramaya başlayın. Parçasına göre 3-4 ay süreblir mini testimiz.

8. zizi

zizi SCW Üyesi

79
    2
    8
    Aracı vergi muafiyetli alıyoruz. Normalde fiyatı 88.000 bize 64.000' e geliyor. Zaten fazla km yapan biri de babam. Aracın tasarımı ikimizinde hoşuna gitti. Son derece teknolojik yeniilikler var araçta. Güvenlikte cabası. Ama dediğiniz gibi çok fazla tutulan bir marka değil. Ama benim tahminlerime göre bu kasası iyi satacak gibi.

9. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    S60 Volvo yu kalkındıracak, ancak servis yapılanması 1.5 senedir hala konuşuluyor..... 1.5 sene daha konuşulrlar gibi :)

10. zizi

zizi SCW Üyesi

79
    2
    8
    Servis ve ikinci eli gerçekten düşündürüyor. Bunun dışında herşeyi çok çok iyi. Kullanılan malzemeler gerçekten çok kaliteli. Şimdi servisi aradım dediğiniz gibi stepnesi gerçekten yok. Özel bir sıvıyla lastik şişiriliyormuş. !!!

Sayfayı Paylaş