Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

volkanımızın yardımıyla !!!

Konu, 'Atölye & Aksesuar' kısmında mfb tarafından paylaşıldı.

1. mfb

mfb SCW Üyesi

1.332
    6
    38
    volkanımızın yardımıyla dün benim ibizanın ön kaliper ve arka kampanalarını boyadık önler kaliperler gri kampanalar siyah artık paslar gözükmiycek :)[​IMG][​IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1261/img0408rr.jpg[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. HaKo

HaKo Misafir

renk seçimi güzel olmuş güle güle eskit.

3. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    elinize saglık :)

4. kaya5789

kaya5789 SCW Üyesi

1.882
    9
    38
    Güzel durmuş gri. Ben de arka kampanaları siyah yaptırdım da ön kaliperleri gri yaptırmak hiç aklıma gelmemişti, onları da siyah yaptırmıstım o yuzden :D

Ellerinize saglık.

5. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    bu arada konuyu 2 kere acmıssın

6. mfb

mfb SCW Üyesi

1.332
    6
    38
    renk seçiminde de gerçekten volkanın çok yardımı dokundu bunu da yazmadan gçemicem zagorcum o kadar kusur kadı kızındada olur

7. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    merak etme zaten duzeltmeyı yaptm ben :)

8. mfb

mfb SCW Üyesi

1.332
    6
    38
    I love you to o zaman :)

9. aux

aux SCW Üyesi

1.852
    7
    38
    az kalsin arka kampanalarini komple gri yapiyoduk ama siyah hakkıydı furkan daha iyi oldu siyahla..
    gri ise siyah arabada orjinal jant rengiyle en iyi olan en orjinal duran renk.
    bu arada atma solma vs. olma ihtimali de yok çünkü iki boya da 600dereceye kadar ısıya dayanıklı boya ile boyandi..benim aracim siyahken kaliperlerim bu renkti..2sene öyle gezdim bişi olmadi=)

10. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    Furkan fotoları koymadan önce küçült dedim be olm sen de ben prog. var zaten diyodun nooldu.. :D

Sayfayı Paylaş