Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ve CivCiv.. yeni aracımdan ilk kareler

Allah güle güle, kazasız-belasız kullanmayı nasip etsin...

kanka artık mert abide burda olduğuna göre şu ky 370 in resmini kaldır imzandan bence:eek:key:

Ky370 tamponları satıyormuş ateş etmeye gidelim :D

Cuma halledicez onu :)

Ben alırken getirmediler ki fümeyi, maviyi. Siyah bile yoktu :)

Getirmediler ne demek ilker,parasını veren benim :) Rengini söylerim farkı varsa veririm ne kadar zamanda getiriyolarsa getirirler :) Sıfır araba alıyosun sonucta bu arabanın beyaz,siyah renkleri dışında başka rengi varsa getircekler müşteri istediğinde.

Getirmediler ne demek ilker,parasını veren benim :) Rengini söylerim farkı varsa veririm ne kadar zamanda getiriyolarsa getirirler :) Sıfır araba alıyosun sonucta bu arabanın beyaz,siyah renkleri dışında başka rengi varsa getircekler müşteri istediğinde.

Öyle değil. Ellerinde yoktu. Benim de bekleyecek zamanım yoktu :) Geldiğinde fiyatı ne olacağı da belli değil.

Öyle değil. Ellerinde yoktu. Benim de bekleyecek zamanım yoktu :) Geldiğinde fiyatı ne olacağı da belli değil.

Aynı yere geliyoruz işte,sen beklememek için beyaza tamam dersin de ben demem diyorum :) Adamlar farklı renk getirmeme konusunda az çok haklılar çünkü bizim memlekette bir şey moda olmaya görsün hemen herkes peşinden koşuyor.Cuprada bile en çok olan renkler beyaz ve patlıcan moru.Koca memlekette bir tane yeşil cupra var.3-4 tane kırmızı var.Sarı desen 3 tane :) Cuprayı peme getirsen yine satılacak ama adamlar beyaz getirdiler dolu dolu :) Çantayla para verip onların elimizde bu var demeleri ile araba almak can sıkıcı bir durum.Onların yaptığı kelek ise arabayı getiririz o zaman bir daha döviz kuruna göre hesap çıkarırız demeleri.Ben parasını bugün veririm alırım sen bana şu gün gelecek dersin getirirsin o gün.

Geri
Üst Alt