Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ve bende satıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayırlı satışlar inşallah istediğiniz gibi bir araca sahip olursunuz

hayırlı satışlar Varol abim Allah gönlüne göre versin.......:eek:key:

aracı yenilerken 5lt altında yakıt tüketen bişey tercih etmende fayda var Varol abicim, uzun yolda yakıt çok can sıkıyor. Bu kriterle yola çıkarsak seçenekler kısmen daha kısıtlanmış olur karar vermen de kolay olur.

Abi ilan çok samimi olmuş ya :) hayırlı satışlar olsun :)

Varol abim zamanı geldiğinde benim ilanı oturup beraber yazalım.. :D :D

:D:D:D alemsin ülen

Unutmayalım 6 yaşında 7 e basacak:D Abi benimkide 6 aylık yakında diş atacak:D doğaçlama sitcom gibi olmuş abi süpersin:D
lütfen şu fiyata da ilanlar vardır demeyin..o fiyatta olanı alın..bende sizin gibi yaptım o fiyatta olanı aldım..puhaha
abi Allah'da seni güldürsün, inş kendin gibi temiz bi müşteri bulursun, daha iilerine layıksın umarım sahip olursun, herşey gönlünce olsun

hayırlı satışlar varol abim
Abi hayırlı satışlar , gönlüne göre insallah

teşekkürler

ağbi sen bu gidişle bu arabayı satarsan alacağın araba muhakkak dizel olur ve bence cupra olur....

niyetim o yönde..çok taktım kafaya bakalım nasıl olacak..aslında haziran gibi düşünüyordum .bakalım nasıl olacak hayırlısı inşeAllah

Hayırlı satışlar abi..Bu ilan yayında değildir diyor,bir sorunmu var acaba ilanda..Resimler filan gözüküyor ama...

evt düzenleme yaptım ilanda ..her düzenleme yaptığında yeni ilan veriyormuşsun gibi..6 saat askıya alıyor ondan

hayırlı satışlar varol abi. eğer 2 kapılı olması sorun olmayacaksa bulabilirsen cupra tdi şiddetle tavsiye ederim.

ben iki hastasıyım..ve öyle araba seviyorum evli de değilim..2 haftada bir anamı gezdiririm o da öne oturuyor..bunun dışında servis yapmıyorum..arkadaşlarıma gelince onlarda kırk yılda bir biniyor..o kadar eziyete katlanacaklar..binip inerken..ama genelde ben tek olduğum için sorun yok

Hayirli satislar araba al beni diyor :)

teşekkür ederim elimden geldiğince temiz baktmaya çalıştım..becerebildi isem ne mutlu..

Hayırlı satışlar.

hayırlı satışlar.

Hayırlı satışlar inşallah istediğiniz gibi bir araca sahip olursunuz

hayırlı satışlar

hayırlı satışlar Varol abim Allah gönlüne göre versin.......:eek:key:

amin teşşerkü ederim temennileriniz için

aracı yenilerken 5lt altında yakıt tüketen bişey tercih etmende fayda var Varol abicim, uzun yolda yakıt çok can sıkıyor. Bu kriterle yola çıkarsak seçenekler kısmen daha kısıtlanmış olur karar vermen de kolay olur.

gidebilen bir dizelin beşindeyim aslında..bakalım ne olacak..sadece dizel olması bile fark ediyor....örnek 7 litre dizel 7 litre benzinden ucuz..dahası da var

Hayırlı satışlar abi:)

Varol abi hayırlı satışlar ...

Abi ilan çok samimi olmuş ya :) hayırlı satışlar olsun :)

teşekkür ederim..

:D:D:D alemsin ülen

Unutmayalım 6 yaşında 7 e basacak:D Abi benimkide 6 aylık yakında diş atacak:D doğaçlama sitcom gibi olmuş abi süpersin:D
lütfen şu fiyata da ilanlar vardır demeyin..o fiyatta olanı alın..bende sizin gibi yaptım o fiyatta olanı aldım..puhaha
abi Allah'da seni güldürsün, inş kendin gibi temiz bi müşteri bulursun, daha iilerine layıksın umarım sahip olursun, herşey gönlünce olsun

Amin hepimiz güldüsün inşeAllah...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt