Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vag-Com Kablo İhtiyacı olanlar BAKSIN lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aslında bir önerim olsun size istanubul bir organizasyon yapsın bir yerde toplansın..yazılımlı laptop gelsin ..bir kalemde istanbul işlemini halletsin..sonra diğer yerlere kargo ile yollanır..
hem böylece istanbul içi zaman ve kargoya ödenen para kaybı sıfıra iner..

aslında bir önerim olsun size istanubul bir organizasyon yapsın bir yerde toplansın..yazılımlı laptop gelsin ..bir kalemde istanbul işlemini halletsin..sonra diğer yerlere kargo ile yollanır..

bende bunu düşünmüştüm abi.uygun bir gün kararlaştırıldıgında herkes için daha makul olcak ve ilk kullancak arkadaşlar için risk olayı ortadan kalkmış olacak. :eek:key:

Bu da cok mantikli.. Bizimki biraz yabancilar DIY (do it yourself) derler ya hem kendi kendimize biseyler yapabilmek, hem de farkli model donanim aksesuara sahip araclarda denen(e)memis ozellikler varsa onlarinda deneyenlerce sonuclarin paylasilmasi, Levent'in olusturdugu klavuzun boylelikle genisletilebilmesi gibi sonuclar saglayabilir.. Bulusmalara gele(bile)n, bunlarla ugrasmak istemeyenler icin bu opsiyon her zaman var :)

sanırsam bi çok şey makyajlılar içindi zaten sadece.. :)

bayaa bi özellik açılıyo diye duydum :D:D:D mesela sabah uyanınca ibreler test yapıyormuş puhaha

:D:D:D

Horlama seviyesinin ayarlanması, koku sensörünün devre dışı bırakılması bunlar yapılması gerekenler. Ekstradan bir log alırız herşey yolundamı metobolik onlara bakarız, Lambdasını Mafını kontrol ederiz :D:D:D

Neden benim üzerime oynanıyo :D
Bana kablo lazım diye ortalıkta gezinen ben miyim puhaha

Güzel düşünce. Ben de bir kablo almayı düşünüyordum, hatta pazarlık aşamasındaydım :). Sonra arabayı satma ihtimalim geldi aklıma yok yere 200+ lira harcamak istemedim. Sıraya eklenirsem sevinirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt