Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vag-Com 12.10.3 & 11.11.4 Kablo

konuyu düzenleyemiyorum o yüzden buraya yazıyorum en acilinden 110 lira kargo dahil günceli

Golf 7 Highline için uygun mudur bu kablo? Neler açabiliriz?

usta 2007 style araçta değişiklik yapıla bilir mi bu kablo ile yada ne gibi değişiklilikler yapılır

ibiza sanırım değilmi? tam olarak emin değilim ama bu kablo işinizi görür 3-4 ibizaya vermişliğim var italyanca kaynağım var var eğer translate edebilirseniz (google ınki bile yeter) çok şey var arabaya vereceği benzin oranından direksiyon hassasiyetine kadar herşey yapılabiliyor. elektronik olarak şuan aklımda birşey yok

Golf 7 Highline için uygun mudur bu kablo? Neler açabiliriz?
abim kablo uyumdur ancak neler açıldığına emin değilim ama highline ise birsürü şey yapılabilir 2013 cc de okadar çok şey vardı ki mesela laptobun pili yetmedi :D

ibiza sanırım değilmi? tam olarak emin değilim ama bu kablo işinizi görür 3-4 ibizaya vermişliğim var italyanca kaynağım var var eğer translate edebilirseniz (google ınki bile yeter) çok şey var arabaya vereceği benzin oranından direksiyon hassasiyetine kadar herşey yapılabiliyor. elektronik olarak şuan aklımda birşey yok

abim kablo uyumdur ancak neler açıldığına emin değilim ama highline ise birsürü şey yapılabilir 2013 cc de okadar çok şey vardı ki mesela laptobun pili yetmedi :D

Benim araba icin yani ibiza icin olanini link atarsan musait olduğum da almak istiyorum

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bi akşam gelsem ataşehire yardıncı olabilir misin hem kabloyu alsam hemde siz bikaç sey açsananız

Geri
Üst Alt