Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

uzun zamandan sonra arabam..

allah kaza bela vermesın guzel arac...

bu arada bu jantlar guzel aslında aracı bu halde ımkan varsa coılle yere basarsan cok hos durur...

Kazadan beladan uzak olsun Ömer kardeşim..
tam benim aklımda olan şeyleri yaptırmışsın ( arkadaki okuyom ben yaa hariç :D)
aynaları boyattın mı kaplattın mı ?

Maşallah... Ömer sen barakfakihi biliyormusun dostum?

Herkese tesekurederm.ya imkan varda istek yok bende :) bi 3,5 luk yay takicam okadar.. Aynalar karbon kaplama. Tarigim biliyorum ama gtmdm hic:)

Herkese tesekurederm.ya imkan varda istek yok bende :) bi 3,5 luk yay takicam okadar.. Aynalar karbon kaplama. Tarigim biliyorum ama gtmdm hic:)

Gitme zaten bizsiz :) yaza oraya bi organizasyon düzenleyelim sen bursaya geçtiğinde millet mangal keyfi yapsın... Ete doyalım beyti nasıl bişeydir herkes öğrensin :)

ufak bi oynama :D

168919_10150092831728234_533653233_6184433_6394522_n.jpg

oynamayı cupra tampona benzetmye calssana :D

Kendin yıkamak en güzeli. Hiç bir yıkamacı senin kadar özen göstermiyor.

allah kaza bela vermesin kanka.. 3 gün önce bende bahçeşehir meguiar's'ta yıkatıp nxt yaptırdım.. Araç yeni gibi oldu hala parlıyo :) Hala düşünüyosan RCD'yi satiim sana :)

Geri
Üst Alt