Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

uzatılmış garanti???

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında cancalus tarafından paylaşıldı.

1. cancalus

cancalus SCW Üyesi

19
    0
    1
    Arkadaşlar yaklaşık 10 gün önce IBIZA 1.2 STYLE TSI DSG aldım, acaba uzatılmış garanti almaya gerek var mı elektronik ve mekanik aksamları kapsıyor ve +2 yıl oluyor. Dsg ile ilgili söylenenleri düşününce 2 yıl sonunda sorun çıkarıp çıkarmayacağını düşünüyorum, bu arada 1090 TL yi 10 taksit yapabiliyorlar fiyat da bu şekilde, hiç yaptıran yararlanan var mı sizce gerekli mi? şimdiden teşekkürler

2. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    uzatılmış garantide o para seata mı doğuşa mı yoksa bayiye mi...
    para seata gidiyorsao zaman güvencedesin demektir..yok doğuşa gidiyorsa..doğuş şu an bile sallıyor adamı...eğer bayiye gidiyorsa..hiç yanaşma

3. ilkerbilim

ilkerbilim SCW Üyesi

1.594
    188
    63
    18 ay süre var benim bildiğim. Kullan 18 ay baktın sorun çıkarıyor uzat.

4. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    aracınız daha 10 günlük olduğu için bence bu karar için acele etmeyin..
    garanti uzatma işlemini yanlış hatırlamıyosam ya 15 ya da 18. aya kadar yapabiliyosunuz..daha bol bol vaktiniz var..

5. cancalus

cancalus SCW Üyesi

19
    0
    1
    sanırım vdf aracılığıyla yapılıyo bu işlem o yüzden direk doğuşa diyebiliriz, evet erken olması konusunda da haklısınız da acaba fiyat daha sonra artar mı diye düşündüm, aslında yine doğuş oto yüzünden diğer markalara oranla fazla, yarıyarıya farkediyo

6. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    1-2 sene önce fiyat daha yüksekti..1600'lü rakamlardı..ve o zamanlar Euro üzerindendi fiyat..Euro'nun da geçen yıllara göre daha yüksek olduğu düşünülürse garanti uzatmanın fiyatı bence artmaz..

7. Mert G

Mert G SCW Üyesi

413
    3
    18
    arkadaşlar ben onu inceledim hernekadar 18.aya kadar yaptırmak için vaktiniz olsa da siz garanti uzatmayı alana kadar çıkan arızalar uzatılmış garanti kapsamı dışında kalıyor. Ben olsam eğer arabayı nokta virgül ellemeden bineceksem düşünmeden alırdım, 4 yıı güzel bir süre..

8. 37fbli

37fbli SCW Üyesi

3.270
    28
    48
    bence çok gerekli bişi mert abininde dediğigi yaptırmadan öncekileri kapsamıyor die biliorum zaman yakınken hemen yapırın derim

9. SeFfAh

SeFfAh SCW Üyesi

578
    172
    43
    aracımı bakıma götürdüğümde aynı soruyu bende yetkiliye sormuştum aracınızın km düşük olduğundan yerinizde olsam şuan için yaptırmazdım ama yinede son karar sizin die bi yanıtla karşılık verdi ve 18 ay dolmadan önce garanti uzatılma işlemi yapılmaktaymış 19.ncu ayda garanti uzatma söz konusu deilmiş bilgilerinize

10. cancalus

cancalus SCW Üyesi

19
    0
    1
    çok saçma ve çakallığın daniskası, o zaman erken yaptırmakta fayda var, yorumlar için sağolun

Sayfayı Paylaş