Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

uzatılmış garanti???

Ben yaptırdım aracım şu an uzatılmış garantide 2 yıllık normal garanti süresi doldu..Henüz bi sorun çıkarmadı ancak yaptırmakta fayda var diye düşünüyorum çünkü benim aracımın garantiden 17.000TL lik parçası değişti ve bu parçalar uzatılmış garantinin de kapsamındaydı bende düşünmeden yaptırdım..

Nerden bakılsa bi araba parasına yakındı en azından garanti sayesinde kardayım 17000-1600=15.400TL :D

arkadaşım ne parçası değişti o kadar pahalı ya geçmiş olsun. birde 1,600 tl ne niye düştün .
Ben yaptırdım aracım şu an uzatılmış garantide 2 yıllık normal garanti süresi doldu..Henüz bi sorun çıkarmadı ancak yaptırmakta fayda var diye düşünüyorum çünkü benim aracımın garantiden 17.000TL lik parçası değişti ve bu parçalar uzatılmış garantinin de kapsamındaydı bende düşünmeden yaptırdım..

Nerden bakılsa bi araba parasına yakındı en azından garanti sayesinde kardayım 17000-1600=15.400TL :D

uzatilmis garantide bazi sartlar var mesela turbo arizasinda uzatilmis garantide yuzde bilmem kacini garantiye fln aliyorlar biraz kil seyelri mevcut ii arastirin bnmde kalimda soru isareti bu

1. Uzatılmış garanti , aslında hasar sonrası için yapılan kaskodur, mekanik kasko gibi, ödenen para sigorta şirketine gider (benim ki Alianz)
2. Normal garantiden biraz farklıdır, her bakımı yetkili serviste yaptırmalısınız
3. UZatılmış garanti olduğunu, lazım olunca, servise en baştan hatırlatmalısıınız.
Bence yaptırın.

uzun vadede iyi olucak gibi görünüyo tüm bu açıklamalara bakarsak

uzatılmış garanti yaptırınca 4yıl ya da 150000 km mi oluyordu?

Geri
Üst Alt