Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Uzaktan Kumandayla Araç Çalıştırmak

Konu, 'Teknik Destek' kısmında karapale tarafından paylaşıldı.

1. karapale

karapale SCW Üyesi

1.185
    80
    48
    Çok iyi hatırlıyorum orta okul yıllarında bir abimizin mazdası vardı ve biz arabasını incelerken 4. kattan kumandayla çalıştırıyordu..Bugün aracıma bindim ve resmen dondum,,keşke dedim şimdi bu sistemi yaptırabilseydim.. İşe gitmeden 10 dk. öncesinden arabamı çalıştırıp sıcak sıcak kullanmak vardı? böyle bir sistem kaça mal olur ve becerebilen yerler var mı? yardımlarınızı ve yorumlarınızı esirgemeyin..:rolleyes:

2. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    mükemmel bi olay

3. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    bak bu cok mantıklı:)

4. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    Transporter'da thermal paketle geliyomuş bu olay ilginçtir Golf'te yokmuş ama motor çalışmadan sanırsam.. :)

velakin ben de isterdim böyle bişi zaten soğuk havalarda marş bastıktan en az 1-2dk. sonra gaz veriyorum bırak hareket etmeyi..benim için çok kullanışlı olurdu.. :D
    ama bunun için ekstra anahtar ve aparatlar gerekiyodur muhtemelen bizim için..

5. karapale

karapale SCW Üyesi

1.185
    80
    48
    eski bmw lerde de varmış bu olay...evet ekstra anahtar gerekli olur..çok pahalıda değil biraz araştırdım 100-150 tl ye satılıyor..ama immobilazr iptal oluyormuş.. olmadan da yapılabiliyormus son dakika haberi:D yedek anahtarınızdaki içindeki chipi kontağa biryere takarak! buralarda bu işi yapabilecek kimse yok olsaydı super olurdu ama...ben biraz daha araştırayım en iyisi,?? kafaya koydum..!

6. muratcantona

muratcantona SCW Üyesi

973
    1
    18
    cyclone marka alarm kitlerinde var 150 lıra falan .. istanbul göztepede çağlayan elektronik takar ama söle bi problem var immoblazerli araclarda calısmıyor problem oluyor ıptal etmek gerekıyor

7. GÖKHAN33

GÖKHAN33 SCW Üyesi

1.948
    26
    48
    bızım burda bı abının ****oterda vardı uzaktan calısıyodu:D

8. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    o dediğin vebasto canım;) motoru çalıştırmaz o vebastoyuda her araca taktırabilirsin

X5 te var mesela

9. PATRON

PATRON
    Administrator

10.664
    2.362
    113
    üşengeç herif.. :)

10. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    t5 lerde ben motorda çalışıyor diye biliyorum görkemcim :)

Sayfayı Paylaş