Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Uzaktan Kumanda Tanıtım - 2001 Model Seat leon Signo - Yardım

Anahtarımı istanbul'a gönderdim kargo ile ertesi günü geldi tanıtımı kendim yaptım eski anahtarın chip'ini yeni sustalıya aktardılar ve tabi anahtarı yeniden çektiler
Bizim buralarda 180TL'den aşağıya inmiyorlar
buraya göre yarı yarıya nerdeyse memleketimin gözünü seveyimm:D

yeni bi konu açmayayım dedim aracımın anahtarını sustalı yapmak istiyorum immoblizerlı olduğundan sorun çıkar mı ilk sorum 2. sorum ben sustalı anahtarı internetten alıp kendim yapabilir miyim ??

Yapamazsın bildiğim kadarıyla.

yapamazsın derken ''yapılamaz değil ama sen yapamazsın'' ı mı ka
sonuna yazdığım "bildiğim kadarıyla" cevabı sorunuzu aydınlatır :)

yapılamaz ama yinede uzmanından destek almakta fayda var servise telefon edip bilgide alabilirsiniz.

yok anladım sizi teşekkür ederim
benim bahsettiğim şu linkteki kumandayla işimi halledemezmiyim sadece içindeki devreyi aktarınca halloluyomuş
http://www.ebay.com/itm/Conversor-E...3?pt=LH_DefaultDomain_186&hash=item4ac522b3e5

İçindeki devreleri aktarınca çalışabilir ben senin sorunu yanlış anlamışım kusura bakmayın :) devreleriyle birlikte satın alıp kodlamayı kendim yaparsam olur mu gibilerinden anlamışım. :)

Geri
Üst Alt