Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ÜSTTEKİ üye hakkında olmadık bır ıftıra at !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adidas senden illallah etmiş .. her sene birtane ayakkabı alıyormuşsun ayakkabıdan sıkıldıgında burnunu yırtıp bu hatalı çıktı diyim geri veriyormuşsun :)

Cuma namazlarına sırf ayakkabı calmak için gidiyormussun :D

Lagünde gördüm seni . Tam kalkmana yakın garsonun içeri gitmesini bekliyordun garson gidince hesabı ödemeden kaçtın gittin :)

Sana telefonumu vermiştim ya görüştüğümüzde birisini arayacaktın şarzın bitmişti hani :p Kendi hattına kontör transfer etmişsin hiç yakışıyor mu senin gibi bir genç kıza :) teeeesüf ettim :):p:p:p:p:p:p:p:p

benzin alabilmek için pazarda limon satıyordun :D annem senden limon almıs souyor olum dogukan neden limon satıyor dedi :D bende anne benzin parası yok kıyamam dedim :D

benzin alabilmek için pazarda limon satıyordun :D annem senden limon almıs souyor olum dogukan neden limon satıyor dedi :D bende anne benzin parası yok kıyamam dedim :D

bunden 5 sene öncede biz basketbol oynamaya giderken sen okulun bahçesine elinde bir tencereyle geliyordun içinde buz vardı eritip eritip satıyordun satarkende böyle bağırıyordun " buzz gibi soğuk sudan içeeeeeeen " :D:D:D:D

geçen lunaparka gidip rollercoster a bindiğini söyledi ama gitmiş atlıkarıncaya binmiş

Geçen e-5te minibüse binmişsin minübüs parasını vermemişsin :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt