Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

USB AUX Adaptörü

canoke

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Merhaba,

2005 MK3 Toledo Reference sahibiyim. CD çalar çalışmıyor ben de orijinalliğini bozmadan usb aux sd adaptörlerden uygulamak istiyorum. reference araçlara oluyor mu bu aparat? cd changer falan yazıyordu bir kaç sitede ama konu hakkında epey cahil olduğum için almadan önce sizlere danışmak istedim.

Ayrıca ses kalitesini düşürmeden ve orijinalliği bozmadan müzik dinleyebileceğim sistem/ aparat önerilerine de hayır demem :)

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
merhaba ben çinden usb aux sd ınterface getirtim kayseride 300 tl çekiyorlardı 100 tl ye getirtim gayet güzel kendi orjinal kaset çalar teybimin cd changer girişine bagladım çok memnunum satın alıp sipariş verirken kendi teyibin cd changer girişinin soketiyle sipariş ettiğin ürün soketinin aynı olmasına dikkat et

merhaba ben çinden usb aux sd ınterface getirtim kayseride 300 tl çekiyorlardı 100 tl ye getirtim gayet güzel kendi orjinal kaset çalar teybimin cd changer girişine bagladım çok memnunum satın alıp sipariş verirken kendi teyibin cd changer girişinin soketiyle sipariş ettiğin ürün soketinin aynı olmasına dikkat et
Kardesim link verebilir misin 2006 leonun var midir ki

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aliexpres ten almıştım öncelikle sen kendi teybini söküp cd changer soketinin nasıl olduguna bakıp fotosunu çek teybin marka aracın model yılına göre aliexpres ten bak. Ben bir yılı oldu alalı. şunuda söyleyim kardeşim 40 günde geldi gelmediğide oluyor diyorlar.
Kardesim link verebilir misin 2006 leonun var midir ki

aliexpres ten almıştım öncelikle sen kendi teybini söküp cd changer soketinin nasıl olduguna bakıp fotosunu çek teybin marka aracın model yılına göre aliexpres ten bak. Ben bir yılı oldu alalı. şunuda söyleyim kardeşim 40 günde geldi gelmediğide oluyor diyorlar.
Anladim tesekkur ederim

Geri
Üst Alt