Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

UG ve KSA

namusunla gittiğin hızda esp, lastiklerin ve o mükeemmmeeeeeel araba kullanma becerin neden gereksinim gösterdi durumu kurtarman için :D

yollar ıslaktı bebeğimm :D ve çocuk yolumun yarısına kadar inmişti

benim olaydan haberim yok :cool:

dönüş yolunda ben namusumla giderkenee bir grup çocuk karşıdan karşıya geömek için kaldırıma çıktılar ortadaki ama biri hızını alamayıp yola ters bi şekilde atladı bende o anki refleksimle direksiyonu kırdım ve ESPm ve lastiklerim vee mükemmel araç kullanımım sayesinde durmu kurtardım.
birde Yusuf arkadaşımızın ağzından dinleyelim ... :D

Yaz kızım sanık dinlendi ve olay yerinde esp nin sanığı kurtarmasına karşın sanığın esp ye olan hayranlığı bu suçu işlemesine sebep olmuştur espnin 3 yıl ağır ceza almasına oy birliği ile karar verilmiştir......:kizgin:

benim olaydan haberim yok :cool:

Umut arkadasım önde ben arkada emnıyet kemerlerımız takılı hava yagmurlu oldugu ıcın dusuk hızımızda en soldan ılerlerken bır genc cocuk grubu karsıdan karsıya gecmek ıcın beklerken ıclerınden bır kanı bozuk kendını yola attı umut arkadasımızn son model ıbızası esp ve mukemmel lastıklerı sayensınde ve en onemlısı mukemmel surusu sayesınde o anlık refleksıyle harıka bır sekılde sıyrıldı o o an orda o cocuga vursa arkasından bende vururdum sanırım guzel bır paslaşma olurdu UG ve KSA arasında :) Saka bır yana gercekten ıyı atlattın..

namusunla gittiğin hızda esp, lastiklerin ve o mükeemmmeeeeeel araba kullanma becerin neden gereksinim gösterdi durumu kurtarman için :D

yenge bende bunu diyorum sen olmayınca kendini dizginleyemiyo bence yalnız arabayla gezmesine izin verme :(

bak babam sana 90ı geçme dedi şikayet ederim seniiii puhaha

Geri
Üst Alt