Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ufak Dokunuşlara Başladık:)

Tabiki fr tampon .ikinci resim guzel ama bana kare plaka ve lip yeterli sanırım. Bu arada Fr logosu takmaya utanmalıyım sizce ?:)Sonuçta biz de 140 hpyiz, hersey tampon jant mı yani :)
tampon düz olunca fr logosu komik durur bence...tampon+jant aracı stock olmaktan kurtarır...bunu photoshopla deneyebilirsiniz..dikiz ayna kapağını orjınal fr krom kapakla değiştirebiilirsiniz..ben ciftini servisten 118 liraya aldım...bu konuştuklarımız hep birbirleriyle uyum sağlayan şeyler..orjınal aksesuar konusunda parça kodu ve fiyatlarında size yardımcı olabilirim.

Aynayı kaplattım. Şuan bu durumdayız .Hayalet logo çok uğraştırıyor.Camlara da 2 numara lumar cam filmi çekiliyor şuan.ön cama 1 numara :)

Ekli dosyalar

• 20160128_170451.jpg
    20160128_170451.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 50
Aynayı kaplattım. Şuan bu durumdayız .Hayalet logo çok uğraştırıyor.Camlara da 2 numara lumar cam filmi çekiliyor şuan.ön cama 1 numara :)
ön cam film 1 numarada olsa yasaktır bilginiz olsun..size bu aklı kim vermişse öyle söyleyin :)
[doublepost=1453994413,1453994301][/doublepost]aracınız on numara olmuş elinize sağlık..yalnız ön cam filmi olmamış..polis cevirmelerden gecemezsiniz

ön cam film 1 numarada olsa yasaktır bilginiz olsun..size bu aklı kim vermişse öyle söyleyin :)
Akıl vermediler de ,Muayeneye daha cok var ondan çektirdim.Bu ulkede o yasak bu yasak ama kim uyuyor ki ?Amerikan parkı da ayarlı olandan taktırdım. Istedin mi kısıyorsun açıyorsun.o da muayne de sorun oluyormuş.

Akıl vermediler de ,Muayeneye daha cok var ondan çektirdim.Bu ulkede o yasak bu yasak ama kim uyuyor ki ?Amerikan parkı da ayarlı olandan taktırdım. Istedin mi kısıyorsun açıyorsun.o da muayne de sorun oluyormuş.
doğrudur oluyor...az evvel feysten trafikdeki memur arkadaşımla konuştum sizin için...muaneye kadar sıkıntı değil söker atarsınız da polis cevirmelerden memurdan gecemiyormuşsunuz...diğer kapılara olan filme bişi yok 2 numara sıkıntı değil... ama numarası ne olursa olsun ön cam yasak görüş için...Fakat çevirmede polis inisiyatifine bağlı...üzgünüm durum bu
Sökülen film 5-12 ay aracın üstünde kaldıysa camda iz bırakır.

Son düzenleme:
Maşallah aracınız güzel değişiklikler daha güzel yapmış aynaları kaplatmadan önce keşke kartal gözü tabir edilen aydınlatma yaptırsaydınız güzel duruyor

kurye ile elden teslime verildi

Evet ön tampona lip tavsiyelerinizi beklerim .işin içine girmişken o da olsun. Sonra 2 ay aç gezsem de olur :)
[doublepost=1453989816,1453989658][/doublepost]
Bayanın babası eski galerici olunca ,çocuklugun Araba pazarında geçince böyle oluyor :)Bu hastalığa doktorların bir Tanı koyması lazım :)
hersey iyi güzel ve hoş olmus ama bu arabada en büyük eksiklik bnce sticker @memet_one dimi başkan o stickerı yapıstırdınmı arabanın havası dahada değişiyor.. lip konusuna gelincede cupra lip varsa yaptırın bence..

doğrudur oluyor...az evvel feysten trafikdeki memur arkadaşımla konuştum sizin için...muaneye kadar sıkıntı değil söker atarsınız da polis cevirmelerden memurdan gecemiyormuşsunuz...diğer kapılara olan filme bişi yok 2 numara sıkıntı değil... ama numarası ne olursa olsun ön cam yasak görüş için...Fakat çevirmede polis inisiyatifine bağlı...üzgünüm durum bu
Sökülen film 5-12 ay aracın üstünde kaldıysa camda iz bırakır.
Polis abilere şirinlik yapmakta üstüme yoktur :)şansımızı deneyecegiz artık.
[doublepost=1453996754,1453996613][/doublepost]
hersey iyi güzel ve hoş olmus ama bu arabada en büyük eksiklik bnce sticker @memet_one dimi başkan o stickerı yapıstırdınmı arabanın havası dahada değişiyor.. lip konusuna gelincede cupra lip varsa yaptırın bence..
Sticker derken forumun sticker mı?onu muhammet beyden alacagım ama henuz denk gelemedik.

Polis abilere şirinlik yapmakta üstüme yoktur :)şansımızı deneyecegiz artık.
[doublepost=1453996754,1453996613][/doublepost]
Sticker derken forumun sticker mı?onu muhammet beyden alacagım ama henuz denk gelemedik.
filmden canı yananlar mahkemede alıyor soluğu..kazanılan haklar var ama bu ön cam için gecerli mi muallaktayım..tamamen şans söküm dahil 154 lira da cezası var :) keyifli dikkatli sürüşler dilerim...ailenizle birlikte bursa büyük buluşmaya katılırsanız hem stickeriniz olur hemde tanışmış olursunuz....tşkler

Maşallah aracınız güzel değişiklikler daha güzel yapmış aynaları kaplatmadan önce keşke kartal gözü tabir edilen aydınlatma yaptırsaydınız güzel duruyor

kurye ile elden teslime verildi
Ondan haberim yoktu valla ,bilseydim bu hararetle onu da yaptırırdım:)
[doublepost=1453997106,1453997008][/doublepost]
filmden canı yananlar mahkemede alıyor soluğu..kazanılan haklar var ama bu ön cam için gecerli mi muallaktayım..tamamen şans söküm dahil 154 lira da cezası var :) keyifli dikkatli sürüşler dilerim...ailenizle birlikte bursa büyük buluşmaya katılırsanız hem stickeriniz olur hemde tanışmış olursunuz....tşkler
Büyük buluşma ne zaman ?Göremedim.

Geri
Üst Alt